تغییراتی در دانش

تغییراتی در دانش

تبلیغ  پیامکی باعث تغییراتی در دانش، نگرش و رفتار مخاطبان می شود. آگاه سازی، تشویق، یادآوری از جمله وظایف گوناگون تبلیغات سامانه اس ام اس است و ارزیابی آثار تبلیغ در هر یک از این موارد برای سازمان هایی که تبلیغ را لازمه تداوم حیات و رشد و توسعه می دانند یک ضرورت است.

با توجه به رقابت شدید بین شرکت ها و رشد سریع بازارها و همچنین تغییرات سریع در رفتار مصرف کنندگان، تبلیغات سامانه اس ام اس به عنوان ابزاری اصلی در ایجاد آگاهی مصرف کنندگان از محصولات، خدمات و فروش، مورد توجه قرار گرفته است.


تبلیغات پیامکی علمی است که با تغییرات اجتماعی، تحولات سیاسی و اقتصادی هر روز شکل تازه ای پیدا می کند و در محیط های متفاوت با توجه به فکر، عقاید، آداب و رسوم و همچنین فرهنگ و مذهب فرم خاصی می یابد.


تبلیغات پیامکی به عنوان یکی از ابزارهایی ارتباط با مخاطبان سازمان تلقی می گردد و سازمان ها در پی این هستند که با صرف هزینه کمتر اثرگذاری بیشتری بر مشتری داشته باشند. شما می توانید با بکارگیری پیامک های تبلیغاتی به کسب و کار خود رونق ببخشید.

به طور کلی می توان آن چه مشتری می خواهد را در دو گروه بیان کرد:

نیازهای مادی

نیازهای عاطفی

منظور از نیازهای مادی کیفیت مطلوب، کمیت لازم، تحویل به موقع، کارایی بالا، کاربری آسان، عمر منطقی و قیمت معقول است.

وقتی صحبت از نیازهای عاطفی می شود مواردی همچون احترام، توجه، پاسخگویی مودبانه، انصاف در معامله، پیگیری و اموری از این قبیل مطرح می شود.

شما نمی توانید صرفا پاسخگوی یکی از این نیازها باشید و از دیگری غافل شوید زیرا عدم توجه به هر کدام از آن ها می تواند ما را از جلب رضایت مشتری محروم سازد.

هتلی را تصور کنید که در بهترین و زیباترین نقطه شهر قرار گرفته امکانات تفریحی خوبی دارد اتاق های تمیزی دارد اما افرادی که آن جا کار می کنند افراد آموزش دیده ای نیستند، به شما احترام نمی گذارند.

فردی را به عنوان مسئول پذیرش می بینید که انگار از دماغ فیل افتاده است که حتی جواب سلام شما را فقط با تکان دادن سرش می دهد وقتی سوالی می پرسید با عصبانیت جواب می دهد.

چقدر احتمال دارد که در صورت داشتن حق انتخاب های دیگر باز هم در سفرهای بعدی از همین هتل استفاده کنید.

بدون توجه به نیازهای مادی نمی توان صرفا با احترام گذاشتن به مشتری و رفع نیازهای عاطفی وی مدت زمانی طولانی این رابطه را حفظ کرد.

از طرفی پرداختن به سطح مادی و کسب و کاری در رابطه با مشتری و بی توجهی به نیازهای احساسی او در شرایطی که رقبا حضور دارند، دوام رابطه را به شدت کاهش می دهد.

مدیران ارشد موظفند ضمن تسلط کافی به اصول مشتری داری و صرف وقت برای آموزش خود و همه پرسنل، فرهنگ لازم را در کل شرکت جاری کنند تا بدین گونه بهره وری و سود سازمان را با تبلیغات با سامانه  اس ام اس به میزان زیادی افزایش دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *