قدرت متوقف کردن

پنل اس ام اس

قدرت متوقف کردن یعنی اینکه بتوانید با تبلیغ پیامکی مردم را از رفتن بازدارید و آن‌ها را وادار کنید که پیامکی که شما با پنل اس ام اس ارسال کرده اید را بخوانند و به شما توجه کنند.

تبلیغات پیامکی که دارای قدرت متوقف کنندگی هستند واکنش‌هایی از این قبیل به وجود می‌آورند: چه گفتی؟ آن را دیدی؟ این نوع تبلیغات میزان توجه را بالا می‌برند برخلاف اغلب ارتباطات بازاریابی که حتی برای یک ‌لحظه هم نمی‌توانند جلب ‌توجه کنند.

مشتریان هرروز با هزاران پیام تبلیغاتی علاوه بر پیام شما بمباران می‌شوند این تراکم بالای پیام‌های ارسالی در حیطه‌ی بازاریابی باعث می‌شود که اغلب تلاش‌ها برای برقراری ارتباط ناکام بماند و به اکثر تبلیغات هیچ توجهی نشود.

مگر اینکه تبلیغات شما از دیگر تبلیغات متمایز باشد و محصولات شما ویژگی های برتری نسبت به دیگر محصولات داشته باشد. شما با تبلیغات پیامکی مشاهده ی صد در صد پیامک خواهید داشت.


تبلیغات شما باید بیشتر از تبلیغات دیگران قدرت متوقف کردن داشته باشد، زیرا حتما می‌خواهید افراد بسیار زیادی به محصول شما فکر کنند و آن را در خاطر نگه ‌دارند.


تبلیغ باید مخاطبان را به مشارکت و همکاری وا دارد

باید مردم را به انجام دادن فعالیتی بکشاند چه آن فعالیت گرفتن یک شماره باشد، چه رفتن به فروشگاه یا قهقهه زدن و یا صرفا به فکر چیزی افتادن.

یک تبلیغات با پنل اس ام اس با قدرت متوقف ‌سازی هرگز اجازه نمی‌دهد مخاطب نقش منفعلی داشته باشد.

تبلیغ باید مخاطبان را شگفت ‌زده کند

عنوانی تکان‌دهنده، تصویری غیرمنتظره، ترفندی غیرعادی در افتتاحیه‌ی عرضه‌ی محصولات همه این قدرت را دارند که مردم را بر جای خود میخکوب کنند و به شگفت آورند.

تبلیغ باید اطلاعات بدیهی را منتقل کند

راهی جدید برای بیان یا دیدن یک‌ چیز باعث می‌شود که مسئله‌ای بدیهی به امری غیرمنتظره تبدیل شود.

اطلاعات بدیهی یعنی اینکه مارک محصول شما چیست؟ چگونه و برای چه کسانی مفید است؟ اما اگر این کار را به شکلی بدیهی انجام دهید ارتباطی برقرار نمی‌شود و توجه کسی را جلب نمی‌کند و مخاطبان تبلیغ شما را نادیده می‌گیرند.

گاهی لازم است تبلیغ از قواعد و شخصیت محصولتان و مقوله‌ ای که در آن می‌گنجد فراتر رود.

محصول باید برجسته باشد توجه مردم به اموری جلب می‌شود که خارج از الگوهای رایج باشد.

پس یک راه این است که تبلیغات پیامکی درست کنید که بسیار متمایز از آن چیزی باشد که مشتریان درباره‌ی مقوله‌ی محصول شما انتظار دارند.

تبلیغی که داستان داشته باشد و این داستان باعث شگفتی افراد شود از الگوهای مرسوم تجاوز کند و مسایل بدیهی را به شکلی غیرمنتظره مطرح کند باعث می شود مخاطبان کسب و کار شما افزایش پیدا کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *