پرقدرت ترین ابزارمدیریتی در بازاریابی

پرقدرت ترین ابزارمدیریتی در بازاریابی

یکی از روش های شناساندن و معرفی کالا یا محصول به مصرف کننده نهایی، اطلاع رسانی از طریق تبلیغات پیامکی می باشد. امروزه استفاده از سامانه پیامکی یکی از پرقدرت ترین ابزار مدیریتی در بازاریابی است و افراد با ارسال اس ام اس از این طریق تجارت خود را تبلیغ می کنند.

در صورتی که تبلیغ توسط سامانه پیامکی درست و بجا باشد می تواند موجب رونق تجارت و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد و این نشان دهنده ی شگفتی و کارایی بالای تبلیغ پیامکی است.


 در واقع تبلیغات با سامانه پیامکی وسیله ایست جهت تسریع در حرکت کالا از نقطه تولید به مصرف.


همچنان که جوامع اولیه با ایجاد علائم و نشانه هایی سعی در برقراری ارتباط با یکدیگر داشته اند، بدیهی است جوامع امروزی نیز نیازمند برقراری ارتباط با یکدیگر به شیوه نوین خود هستند.

شکل گیری تبلیغات

منظور از ارتباط، القا و ابراز عقاید و نظرات و به بیان دیگر جهت دهی به شیوه تفکر سایرین است. وقتی این ارتباط به صورت جمعی باشد تبلیغات شکل گرفته است.

زمانی که این فعالیت شکل دهی و تأثیر بر افکار جمعی به وسیله سازمان های اقتصادی و بازرگانی صورت پذیرد، تبلیغات مادی است که بر روند فروش و ارائه خدمات تأثیرگذار می باشد.

به طور کلی تبلیغات دارای سه اثر متفاوت هستند:

 • ایجاد نیازمندی یا احتیاج
 • بالا بردن میزان فروش (در اثر ایجاد نیازمندی یا احتیاج)
 • کمک به بزرگتر شدن واحدهای تولیدی و خدماتی

تکرار در ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس تبلیغاتی در صورتی که به صورت مکرر و هدفمند باشد باعث ایجاد میل به خرید یا استفاده از خدمات قابل ارائه می شود.

حتی گاهی افراد آنقدر در معرض تبلیغات خاصی قرار می گیرند که تلاش می کنند سطح زندگی و درآمدی خود را بالا ببرند.

ازدیاد فروش

نتیجه مسلم تبلیغات موثر، ازدیاد فروش و ارائه خدمات بیشتر به مخاطبین می باشد و این امر خود باعث بزرگتر شدن موسسات تولیدی و بازرگانی می گردد که برای اداره امور خود به متخصصین نیاز دارند.

مثال بارز سطح درآمدی کارمندی با تحصیلات متوسطه در قسمت فروش یا بازرگانی سازمان و کارمندی با تحصیلات و تخصص مرتبط.

تبلیغات باعث ایجاد رغبت به داشتن اشیا یا خدمات می گردد و این امر در بالا بردن سطح زندگی تأثیر بسزایی دارد.

مردم به جای پس انداز سرمایه، بخش زیادی از آن را صرف زندگی راحت تر می کنند.

تبلیغات بر اساس هدف:

 • تبلیغات اطلاعی
 • تبلیغات ترغیب کننده
 • تبلیغات یادآوری

تبلیغات اطلاعی

این نوع تبلیغات، اصولأ در مراحل اولیه تولید و ورود به بازار به کار می رود، و هدف شناخت تقاضای اولیه است.

 تبلیغات ترغیب کننده

این نوع تبلیغ زمانی کاربرد دارد که هدف از تبلیغات و اطلاع رسانی مقایسه باشد بین عملکرد دو یا چند کالا.

تبلیغات یادآوری

مصرف کننده را وادار به تفکر در مورد کالا یا خدمات می نماید، به نوعی ایجاد تصویر ذهنی ثابت در ذهن مخاطب.

……………………………….

سامانه اس ام اس قویترین رسانه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی روز به روز بیشتر می شود هر چند از عمر ابزار اس ام اس و سامانه اس ام اس سال ها می گذرد و خیلی ها بر این باورند که ارسال اس ام اس تبلیغاتی دیگر قدرت سابق را برای جلب مخاطبان ندارد اما با این حال مشتریان سامانه اس ام اس تبلیغاتی روز به روز بیشتر می شود. یکی از مزایای تبلیغات با اس ام اس پیشرفت روز افزون کسب و کار است.

بعضی از مردم بر این باورند که با وجود شبکه های اجتماعی، ارسال اس ام اس تبلیغاتی جایگاه خود را از دست داده است ولی این تفکر کاملا اشتباه است.

هیچ ابزار تبلیغاتی نمی تواند جایگزین تبلیغات با ارسال اس ام اس شود که با کمترین زمان و کمترین هزینه تبلیغات انجام دهد. تبلیغات با سامانه اس ام اس از تمام ابزارها برتری دارد.


سامانه اس ام اس تبلیغاتی مکمل شبکه های اجتماعی است و برای کسانی که می خواهند شبکه اجتماعی و کانال خود را معرفی کنند بسیار مناسب است.


متن ومحتوای  اس ام اس بسیار مهم است، دقت نمایید از چه محتوا و کلماتی برای اس ام اس خود استفاده می ‌کنید. وقتی شما ارسال اس ام اس می کنید، ممکن است افراد در مکان های مختلف و در حالت های گوناگون باشند.

پس باید متن ارسالی شما بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد تا توجه مشتریان را جلب کند.

اولین کلمه در اس ام اس بیشترین نقش را بازی می ‌کند چون مخاطبین بر اساس اولین کلمه تصمیم می‌ گیرند تا پیام را باز کنند یا خیر.

نوع اس ام اس شما باید مشخص شود که خبری، امری و یا تاییدی است. با استفاده از علائم نگارشی که در متن خود استفاده می کنید نوع جمله را تعیین کرده اید.

در حال حاضر جملات خبری نسبت به جملات تاییدی و دستوری از استقبال بیشتری برخوردارند.

وقتی می خواهید ارسال اس ام اس کنید حواستان باشد که اس ام اس شما از محتوای مفید برای مخاطب برخوردار باشد.

ارسال اس ام اس و ارتباط آن با حال و هوای جامعه بسیار مهم است پس نسبت به زمان، متن خود را مشخص کنید.

به مناسبت ها توجه کنید و بر اساس آن ارسال اس ام اس برای مخاطبان کنید.

از موارد بسیار مهم مشخص کردن مخاطب و صدا نمودن آن می‌باشد به طور مثال مهندس عزیز مدیران محترم یا دوست عزیز یا مشتری گرامی.

صدا کردن مخاطب در پیامک و محتوا باعث خوانده شدن پیام می‌گردد و حس احترام پذیری در فرد ایجاد می ‌شود.

………………………

پرقدرتمندترین ابزار مدیریتی

یکی از روشهای شناساندن و معرفی کالا یا محصول به مصرف کننده نهایی، اطلاع رسانی از طریق تبلیغات می باشد. در صورتی که تبلیغات درست و بجا باشد می تواند موجب رونق کسب و کار و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد. تبلیغات با سامانه اس ام اس یکی از پرکاربرد ترین انواع تبلیغات است. شما می توانید اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت مخاطب نیز ارسال کنید.

امروزه تبلیغات با سامانه اس ام اس یکی از پرقدرت ترین ابزارهای مدیریتی در بازاریابی است. در واقع تبلیغات وسیله ای است جهت تسریع در حرکت کالا از نقطه تولید به مصرف.


تبلیغات سامانه اس ام اس باعث ایجاد رغبت به داشتن اشیا یا خدمات می گردد، این امر در بالا بردن سطح زندگی تأثیر بسزایی دارد.


همچنان که جوامع اولیه با ایجاد علائم و نشانه هایی سعی در برقراری ارتباط با یکدیگر داشته اند، بدیهی است جوامع امروزی نیز نیازمند برقراری ارتباط با یکدیگر به شیوه نوین خود هستند.

منظور از ارتباط، القا و ابراز عقاید و نظرات و به بیان دیگر جهت دهی به شیوه تفکر سایرین است. وقتی این ارتباط به صورت جمعی باشد تبلیغات شکل گرفته است.

زمانی که این فعالیت شکل دهی و تأثیر بر افکار جمعی به وسیله سازمان های اقتصادی و بازرگانی صورت پذیرد، تبلیغات مادی است که بر روند فروش و ارائه خدمات تأثیرگذار می باشد و به واقع نوعی تشویق مردم یا مخاطب به مصرف.

به طور کلی تبلیغات دارای سه اثر متفاوت هستند:

 •     ایجاد نیازمندی یا احتیاج
 •     بالا بردن میزان فروش
 •     کمک به بزرگتر شدن واحدهای تولیدی و خدماتی

تبلیغات با سامانه اس ام اس در صورتی که به صورت مکرر و هدفمند باشد باعث ایجاد میل به خرید یا استفاده از خدمات قابل ارائه می شود.

حتی گاهی افراد آنقدر در معرض تبلیغات خاصی قرار می گیرند که تلاش می کنند سطح زندگی و درآمدی خود را بالا ببرند.

…………………..

نقش مدیر تبلیغات سامانه در موفقیت

در محیط رقابتی امروز، نقش مدیر تبلیغات سامانه اس ام اس در موفقیت سازمان هر روز سنگین ‌تر می ‌شود. مدیر تبلیغات ارسال اس ام اس باید همه ‌فن ‌حریف باشد و در عین اینکه توانایی تحلیل داده‌ های جمع‌ آوری ‌شده از بازار را دارد، خلاقیت کافی برای ایجاد تمایز از رقبا را هم در خود بپروراند. مدیران می توانند با استفاده از تکنولوژی رو به پیشرفت پنل پیامک سود کسب و کار خود را افزایش دهند.


تبلیغات خوب، تبلیغی است که متمرکز، ساده و شفاف باشد و در ذهن مخاطب نفوذ کند.


عموم مردم باور دارند خود کالا مهم نیست، مهم این است که آن را چطور بفروشید. این جمله در دنیای امروزی که درباره ‌ی بیشتر کالاها بازار رقابتی وجود دارد و خریدار می‌ تواند کالای مورد نیازش را آزادانه از بین گزینه‌ های مختلف انتخاب کند، تا حدی اغراق ‌آمیز است.

در محیط رقابتی، کالا اهمیت بالایی دارد و باید چندین نیاز یا تقاضای مصرف‌ کننده را رفع کند. کارمندان بخش تبلیغات سامانه اس ام اس باید محصول را برای مخاطب مفهوم ‌سازی کنند و بازخورد بگیرند.

جای تعجب نیست که وظیفه‌ ی مدیر تبلیغ در سازمان، یک وظیفه‌ ی استراتژیک محسوب می ‌شود و کارمندان بخش تبلیغات به ‌تدریج به سمت‌ های مدیریتی و حتی هیئت‌ مدیره ارتقا پیدا می ‌کنند.

در مقایسه با مدیران بخش فنی و بخش منابع انسانی، احتمال اینکه مدیر تبلیغات سامانه به مدیریت ارشد شرکت برسد، بیشتر است.

وظایف مدیر تبلیغ سامانه اس ام اس بسیار دشوار است، زیرا علاوه بر سخت کوشی، به مهارت های ارتباطی، قدرت مفهوم ‌سازی، مهارت ‌های بین ‌فردی و توانایی فعالیت در فشار کاری بالا نیز احتیاج دارد.

نکاتی که هر مدیر تبلیغاتی برای دستیابی به موفقیت نیاز دارد:

 • روحیات مصرف‌ کننده را درک کنید

توسعه ‌ی برند شرکت، یکی از اصلی ‌ترین وظایف مدیر تبلیغ با ارسال اس ام اس است. توسعه‌ ی برند به توسعه‌ ی محصول کمک می ‌کند تا با پیامک نیاز یا مشکل مصرف ‌کننده را تشخیص بدهد.

مدیر تبلیغ باید در کنار برندسازی، خود شرکت را هم توسعه بدهد. درک روحیات مصرف‌ کننده و برنامه ریزی برای برندسازی براساس آن ها، مهم ‌ترین عامل موفقیت هر مدیر کسب و کار است.

 • پیام را واضح به مخاطب برسانید

کالای شما قاعدتا فایده‌ ای به مخاطب می ‌رساند، راحتی او را بیشتر می ‌کند، خدمات را سریع ‌تر می ‌کند، هزینه ‌ها را پایین می ‌آورد.

خیلی مهم است که بتوانید فایده ‌ای را که به مخاطب می ‌رسانید، در قالب جملات ساده و قابل‌ فهم با ارسال اس ام اس به او منتقل کنید. در تبلیغات مهم این است که بتوانید از روشی خنده‌ دار، احساسی پیام خود را کاملا واضح به مخاطب برسانید.

 • پرشور باشید

اصولا ایده‌ ی اولیه‌ ی کالاهای جدید از بخش تبلیغ پیامکی می‌ آید و بعد به مدیران ارشد منتقل می‌ شود. درصورتی ‌که مدیریت با ایده موافقت کند، به بخش فنی منتقل می ‌شود تا امکان اجرای آن سنجیده شود.

مدیر تبلیغ باید ایده پردازی کند و نسبت به شغلش، کالا و ارائه‌ ی آن به بازار هدف، با ارسال اس ام اس شور و شوق نشان بدهد. اگر خود مدیر انرژی و ذوق نداشته باشد، هرقدر هم که شرکت هزینه کند برای تبلیغ بی‌ فایده خواهد بود.

انرژی بخش تبلیغات باید در تمام شرکت نفوذ و به بخش ‌های دیگر هم سرایت کند. بی شک همین موضوع احتمال موفقیت کالا و برند را بالا می ‌برد.

 • روی نیاز مشتری تمرکز کنید

توجه به نیازهای مشتری، مهم ‌تر از زیبایی و ظاهر محصول است. گاهی اولویت روی جذابیت ظاهری محصول قرار می‌ گیرد. برای موفقیت در تبلیغ پیامکی لازم است بدانیم مشتری کیست، چه رفتاری دارد و چه محرک ‌هایی او را به خرید وادار می‌ کند.

 • تنها روی رقابت در صنعت خودتان تمرکز نکنید

با توسعه‌ ی تکنولوژی، شرایط به‌ گونه‌ ای شده است که ممکن است در صنعتی غیر از صنعت خودتان هم رقیب داشته باشید. مثلا رقیب اصلی دوربین ‌های عکاسی، موبایل‌هایی هستند که هم توانایی عکس گرفتن دارند و هم خیلی راحت‌ عکس‌ ها را به ابزار‌های دیگر انتقال می ‌دهند.

کارکنان تبلیغاتی باید روی حداقل پنج شرکتی که در حیطه‌ ی کاری شرکت خودشان نیستند اما احتمال دارد با استفاده از تبلیغ پیامکی رقیب آن ها بشوند، تحقیقی اجمالی انجام بدهند.

…………………..

ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی

ارسال اس ام اس در چند سال گذشته به جمع ابزارهای تبلیغاتی پیوسته است و توانسته از تمامی ابزارهای تبلیغاتی مانند تلوزیون و رادیو و غیره موفق تر عمل کند، دلیل این امر نیز شخصی تر بودن و هدفمند تر بودن پیامک می باشد. در حال حاضر پنل اس ام اس ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی به شمار می آید و توسط آن می توانید ارسال پیامک به صورت گروهی داشته باشید.


با استفاده از پنل می توانید از مشاهده ی صد در صدی پیامک خود توسط مخاطبین مطمئن باشید.


ارسال پیامک یکی از نوین ترین فناوری های ارتباطی است. با استفاده از پیامک می توانید با کم ترین هزینه بیشترین میزان سود را داشته باشید.

امکان ذخیره ‌سازی پیام در موبایل وجود دارد و در صورتی که پیامک جذابیت داشته باشد محتوای آن افراد را به ارسال آن تشویق کند ویروسی محقق می شود که می ‌تواند کارآیی تبلیغات را به صورت تصاعدی افزایش داده و شرکت را از مزایای بی ‌شمار آن منتفع سازد.

ویژگی های پیامک که آن را از سایر رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های تبلیغاتی متمایز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند عبارتند از :

 • سرعت انتقال پیام

پیامک های تبلیغاتی را می توان به صورت کنترل شده در کم ترین زمان برای گروهی خاص از بازار که از پیش شناسایی شده اند، ارسال نمود.

 • ارسال تک پیامک

ارسال تک پیامک می ‌تواند برای کمک به تحقق اهداف تبلیغ تک‌ به تک بسیار مناسب باشد ‌و با توجه به سفارشی بودن ارزش پیامک ارسالی را برای افراد افزایش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 • هزینه پایین

مطالعه ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد که تبلیغ پنل اس ام اس می تواند مقرون به صرفه تر از سایر رسانه ها باشد و نرخ پاسخ گیرندگان پیام کوتاه تلفن همراه می تواند حدود ۲۰ بار بیشتر از سایر رسانه ها باشد.

 • دسترسی دائم به مشتریان

صاحبان تلفن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه، این وسیله را در بیشتر اوقات از روز همراه خود دارند از این رو یک شرکت می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دائم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کند و در مواقع اضطراری، پیامک هایی را به مخاطبان ارسال کند.

 • افزایش اعتماد کاربران

شبکه بی سیم دارای مزیت بالقوه برای ارسال اطلاعات دقیق تر و دارای جزییات بیشتر است، پیامک را می توان با توجه به هر یک از مشتری ها ایجاد کرد و نتیجه بهتری گرفت.

از آنجا که تلفن همراه جزء وسایل شخصی می باشد، مدیران تبلیغات پنل اس ام اس می توانند هر فرد را به طور خاص و با در نظرگرفتن خصوصیاتی مانند موقعیت اجتماعی، علایق شخصی، زمان و مکان، مورد توجه قرار دهند، که این امر اعتماد کاربران را افزایش می دهد.

 • قدرت اثرگذاری

چون ارسال اس ام اس به طور مشخص و از طریق شخصی ترین وسیله ارسال می شود، در ذهن گیرنده نقش می بندد و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است.

……………………………..

اداره تبلیغات خود را به دست بگیرید

هیچ چیز بیشتر از ارسال اس ام اس تبلیغاتی نمی تواند به شما کمک کند تا بازار هدف خود را بشناسید. شما با دنبال کردن برنامه تبلیغاتی چیزهای بسیاری راجع به شرکت خود، رقیبان و اهداف بلندمدت خود می آموزید. شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس اداره تبلیغات خود را به دست بگیرید و تجارت مستقل خود را آغاز کنید.


ارسال پیامک بهترین نوع تبلیغ متناسب با بودجه هر کسب و کاری است.


به خاطر داشته باشید که پیامک شما زمانی خوب به خاطر سپرده می‌ شود که با عبارت ‌هایی همچون: به این دلیل، در نتیجه، کاملا روشن است که، زیرا، در هر صورت، شروع ‌شود.

در تبلیغ پیامکی از بیان عبارت‌ های کلیشه‌ ای همچون بهترین، شماره یک، مطلوب همگان، ارزان ‌ترین، موثرترین، منحصر به‌ فرد اجتناب کنید. مصرف ‌کنندگان دیگر مثل گذشته ساده لوح نیستند، آنان می‌‌ دانند چه می‌ خواهند و می ‌دانند در کجا معامله خوبی داشته باشند.

ثبات مهم است

اگر شما از تبلیغات با پنل اس ام اس استفاده می کنید ثبات و یکدستی را حفظ کنید. یک زمان و روز مشخص را برای تبلیغات خود در نظر بگیرید با این کار هر چیزی که به خبرنامه تبلیغاتی شما مرتبط است در ذهن مخاطب تثبیت خواهد شد.

مخاطبان خود را بشناسید

پیامک شما وقتی جامعه هدف خود را تحت تاثیر قرار ندهد موثر نخواهد بود. بنابراین اول مخاطبان خود را بشناسید قبل از اینکه تبلیغ ارسال اس ام اس خود را شروع کنید. مثلا اگر کارخانه شما اسکوتو برای بزرگسالان تولید می کند نیازی به ارسال پیام برای نوجوانان ندارید.

با تبلیغ نویسان حرفه ای کار کنید

با تبلیغ نویسان حرفه ای کار کنید، حرفه ای ها می دانند که چه متنی یک تبلیغ خوب را می سازد. شما می توانید از تجربه آن ها استفاده کنید زیرا برای شرکت های مختلف تبلیغ نویسی کرده اند.

تاثیر تکرار در تبلیغات

خریدن فضایی برای تبلیغ در یک شبکه رادیویی که فقط یک بار ساعت 4 صبح پخش می شود خیلی واکنش مخاطب را برنمی انگیزد. شما به تبلیغاتی نیاز دارید که تعداد دفعات تکرار بیشتری داشته باشد تا شانس اینکه مخاطبان بیشتری را جذب کنید بیشتر شود.

ما به شما ارسال اس ام اس را پیشنهاد می کنیم به این خاطر که شما در طول هفته و در هر ساعتی می توانید برای مشتریان هدف خود پیامک ارسال کنید و برای تعداد دفعات آن تصمیم گیری کنید.

………………………..

داشتن مدیریت صحیح در امور تبلیغات

در عصر تکنولوژی و عرضه کالا و خدمات داشتن مدیریت صحیح در امور تبلیغات برای موفقیت در بین رقبای تجاری بسیار مهم است. شما به راحتی با داشتن پنل اس ام اس می توانید امور تبلیغات خود را کنترل کنید و به بازار هدف خود ارسال اس ام اس کنید.

تبلیغات با پنل از جمله عوامل موفقیت یک کالا و یا عرضه خدمات است و هدف اصلی کسب و کار محسوب می شود.

امروزه تبلیغات به یک صنعت و تکنیک تبدیل شده است و هر شرکت و یا سازمانی که بتواند در آن موفق تر عمل کند صاحب سهم بیشتری از بازار خواهد شد.


تبلیغ با پنل اس ام اس نوعی ارتباط است ارتباطی همه جانبه که حتی می‌تواند در ساختار اجتماعی مردم نیز تاثیر گذاشته و از نظر فرهنگی موجب نزدیکی یا دوری آن ها از یکدیگر شود.


تبلیغات با پنل اس ام اس شکل بین المللی به خود گرفته است و شرکت‌ها بیش از گذشته به فکر عبور از مرز کشورهای خود و رسیدن به بازارهای جهانی هستند.

شیوه‌های صحیح حمل و نقل، رشد شرکت‌های چند ملیتی، افزایش سطح درآمد‌های شخصی باعث تشویق و تحرک تجارت در میان کشور‌ها شده است.

شرکت‌ها به دنبال بازارهای جدید هستند و می خواهند محصولات خود را در مناطق وسیع از جهان به فروش برسانند که با تبلیغات ارسال اس ام اس به راحتی امکان تبلیغ در هر نقطه در جهان را دارند.

تبلیغات در روابط اجتماعی بین مردم نیز تاثیر به سزایی دارد.

ارزیابی اثربخشی تبلیغات ارسال اس ام اس

یکی از مسائل بسیار مهم در قلمرو تبلیغات پیامکی ارزیابی اثربخشی تبلیغات است.

مشخص کردن اینکه تبلیغی که ما بودجه زیادی جهت آن صرف کرده‌ایم تا چه حد ما را به اهدافی که تعیین کرده بودیم رسانده است.

اندازه‌ گیری و ارزیابی اثربخشی تبلیغات همانند یک بازخورد عمل می‌کند و به ما گوش زد می‌کند تبلیغات ما دارای چه ضعف ها و قوت هایی است.

با بررسی آثار تبلیغات و ارتباط آن با اهداف سازمان ها می توان تغییراتی در بودجه تبلیغات، شکل و محتوای پیام ها و کانال های ارتباطی و حتی زمان و شرایط اجرای تبلیغ به عمل آورد تا تبلیغات مفیدتر و موثرتر از گذشته صورت گیرد.

برای ارزیابی آثار تبلیغات لازم است به مجموعه ‌ای از عوامل رفتاری، روان شناختی، ارتباطی و فروش توجه شود.

یک برنامه تبلیغاتی صحیح باید مرتبا آثار ارتباطی و نتایج فروش تبلیغات انجام شده را مورد ارزیابی قرار دهد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.