ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

ارسال اس ام اس در چند سال گذشته به جمع ابزارهای تبلیغاتی پیوسته است و توانسته از تمامی ابزارهای تبلیغاتی مانند تلوزیون و رادیو و غیره موفق تر عمل کند، دلیل این امر نیز شخصی تر بودن و هدفمند تر بودن پیامک می باشد. در حال حاضر پنل اس ام اس ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی به شمار می آید و توسط آن می توانید ارسال پیامک به صورت گروهی داشته باشید.


با استفاده از پنل می توانید از مشاهده ی صد در صدی پیامک خود توسط مخاطبین مطمئن باشید.


ارسال پیامک یکی از نوین ترین فناوری های ارتباطی است. با استفاده از پیامک می توانید با کم ترین هزینه بیشترین میزان سود را داشته باشید.

امکان ذخیره ‌سازی پیام در موبایل وجود دارد و در صورتی که پیامک جذابیت داشته باشد محتوای آن افراد را به ارسال آن تشویق کند ویروسی محقق می شود که می ‌تواند کارآیی تبلیغات را به صورت تصاعدی افزایش داده و شرکت را از مزایای بی ‌شمار آن منتفع سازد.

ویژگی های پیامک که آن را از سایر رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های تبلیغاتی متمایز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند عبارتند از :

  • سرعت انتقال پیام

پیامک های تبلیغاتی را می توان به صورت کنترل شده در کم ترین زمان برای گروهی خاص از بازار که از پیش شناسایی شده اند، ارسال نمود.

  • ارسال تک پیامک

ارسال تک پیامک می ‌تواند برای کمک به تحقق اهداف تبلیغ تک‌ به تک بسیار مناسب باشد ‌و با توجه به سفارشی بودن ارزش پیامک ارسالی را برای افراد افزایش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

  • هزینه پایین

مطالعه ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد که تبلیغ پنل اس ام اس می تواند مقرون به صرفه تر از سایر رسانه ها باشد و نرخ پاسخ گیرندگان پیام کوتاه تلفن همراه می تواند حدود ۲۰ بار بیشتر از سایر رسانه ها باشد.

  • دسترسی دائم به مشتریان

صاحبان تلفن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه، این وسیله را در بیشتر اوقات از روز همراه خود دارند از این رو یک شرکت می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دائم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کند و در مواقع اضطراری، پیامک هایی را به مخاطبان ارسال کند.

  • افزایش اعتماد کاربران

شبکه بی سیم دارای مزیت بالقوه برای ارسال اطلاعات دقیق تر و دارای جزییات بیشتر است، پیامک را می توان با توجه به هر یک از مشتری ها ایجاد کرد و نتیجه بهتری گرفت.

از آنجا که تلفن همراه جزء وسایل شخصی می باشد، مدیران تبلیغات پنل اس ام اس می توانند هر فرد را به طور خاص و با در نظرگرفتن خصوصیاتی مانند موقعیت اجتماعی، علایق شخصی، زمان و مکان، مورد توجه قرار دهند، که این امر اعتماد کاربران را افزایش می دهد.

  • قدرت اثرگذاری

چون ارسال اس ام اس به طور مشخص و از طریق شخصی ترین وسیله ارسال می شود، در ذهن گیرنده نقش می بندد و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *