پرقدرتمندترین ابزار مدیریتی

سامانه اس ام اس

یکی از روشهای شناساندن و معرفی کالا یا محصول به مصرف کننده نهایی، اطلاع رسانی از طریق تبلیغات می باشد. در صورتی که تبلیغات درست و بجا باشد می تواند موجب رونق کسب و کار و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد. تبلیغات با سامانه اس ام اس یکی از پرکاربرد ترین انواع تبلیغات است. شما می توانید اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت مخاطب نیز ارسال کنید.

امروزه تبلیغات با سامانه اس ام اس یکی از پرقدرت ترین ابزارهای مدیریتی در بازاریابی است. در واقع تبلیغات وسیله ای است جهت تسریع در حرکت کالا از نقطه تولید به مصرف.


تبلیغات سامانه اس ام اس باعث ایجاد رغبت به داشتن اشیا یا خدمات می گردد، این امر در بالا بردن سطح زندگی تأثیر بسزایی دارد.


همچنان که جوامع اولیه با ایجاد علائم و نشانه هایی سعی در برقراری ارتباط با یکدیگر داشته اند، بدیهی است جوامع امروزی نیز نیازمند برقراری ارتباط با یکدیگر به شیوه نوین خود هستند.

منظور از ارتباط، القا و ابراز عقاید و نظرات و به بیان دیگر جهت دهی به شیوه تفکر سایرین است. وقتی این ارتباط به صورت جمعی باشد تبلیغات شکل گرفته است.

زمانی که این فعالیت شکل دهی و تأثیر بر افکار جمعی به وسیله سازمان های اقتصادی و بازرگانی صورت پذیرد، تبلیغات مادی است که بر روند فروش و ارائه خدمات تأثیرگذار می باشد و به واقع نوعی تشویق مردم یا مخاطب به مصرف.

به طور کلی تبلیغات دارای سه اثر متفاوت هستند:

  •     ایجاد نیازمندی یا احتیاج
  •     بالا بردن میزان فروش
  •     کمک به بزرگتر شدن واحدهای تولیدی و خدماتی

تبلیغات با سامانه اس ام اس در صورتی که به صورت مکرر و هدفمند باشد باعث ایجاد میل به خرید یا استفاده از خدمات قابل ارائه می شود.

حتی گاهی افراد آنقدر در معرض تبلیغات خاصی قرار می گیرند که تلاش می کنند سطح زندگی و درآمدی خود را بالا ببرند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *