برای اهداف خود برنامه‌ ریزی دقیق داشته باشید

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس

اگرچه بازاریابی پیامکی در ایران با سواستفاده‌های متعددی روبرو شده است اما دلیل بر این نیست که تبلیغات با پنل ارسال اس ام اس کاملا بی اثر هستند. مطمئنا اگر شما از این ابزار درست استفاده کنید و برای اهداف خود برنامه‌ ریزی دقیق داشته باشید تبلیغات ارسال اس ام اس ابزار مناسبی برای تبدیل کاربر به مشتری خواهند بود.

اگر با تبلیغات پیامکی آشنایی ندارید باید بدانید که این روش از تبلیغات مزایای مهمی دارد که شاید برخی از آن‌ها کاملا منحصر بفرد باشند. تبلیغات پیامکی راهی بدون داشتن استرس برای تبلیغ کسب و کار است.

از جمله مزایای تبلیغات پیامکی:

  • سازگاری با انواع گوشی‌های تلفن همراه

سازگار کردن کسب و کار با تلفن‌های همراه دیگر مقوله‌ای نیست که بتوان از آن چشم ‌پوشی کرد.

تلفن‌های همراه سال‌ها است که در میان مردم هستند و بعید است تا ده سال آینده وسیله‌ای جایگزین آن ها شود.

هم اکنون تمام کمپین‌های تبلیغات دیجیتالی برای تلفن همراه بهینه سازی می‌شوند.


یکی از مزایای پیامک این است که ابزار ارتباطی ساده‌ای است که با تمام گوشی‌های تلفن همراه سازگار است و بیشتر کاربران با شیوه استفاده از آن آشنا هستند.


  • ارسال فوری

ارسال اس ام اس تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی مبتنی بر وب یا ایمیل به زمان زیادی نیاز ندارد تنها کافی است که درباره متن پیام خود تصمیم بگیرید و آن را به مشتریان خود ارسال کنید.

شما می‌توانید پیشنهاد جذابی را تهیه کرده و تنها با فشار دادن یک دکمه پیامک خود را به هزاران نفر ارسال کنید.

پیامکی که با پنل ارسال اس ام اس می فرستید در مدت کوتاهی به دست تمام مخاطبان شما خواهد رسید.

  • تحویل و مشاهده سریع

پیام‌های متنی در مدت زمان کمی به دست گیرندگان می‌رسد بر اساس آمارهای منتشر شده میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن‌های همراه کمتر از 10 ثانیه است.

از سوی دیگر داده‌های محققان نشان می‌دهد که 62 درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند پس از بیدار شدن از خواب تلفن‌های خود را چک می‌کنند و 79 درصد از آن ها زمانی در حدود 15 دقیقه را به این کار اختصاص می‌دهند و به احتمال قوی صندوق پیام خود را نیز چک می‌کنند.

این اتفاق زمانی می‌افتد که کاربر برای دریافت پیامکی از جانب شما رضایت داده باشد و بخواهد که پیامکی از جانب شما دریافت کند در غیر این صورت دکمه‌ی حذف تنها دکمه‌ای است که او می فشارد.

  • دریافت بازخورد سریع از مشتریان

تحقیقات نشان می‌دهد که 31 درصد از مخاطبان با استفاده از گوشی‌های هوشمند به نظرسنجی‌های پیامکی پاسخ می‌دهند.

در نتیجه برندها می‌توانند در آغاز کار با استفاده از نظرسنجی‌های پیامکی با پنل ارسال اس ام اس در مدت زمان کوتاهی نتایج با ارزشی دریافت کنند.

این نتایج به شما کمک می‌کند تا بتوانند کیفیت محصولات و سرویس‌های خود را بهبود بخشند همچنین آن ها می‌توانند با استفاده از این نتایج بفهمند که مخاطبان چه چیزی را دوست دارند و از چه چیز بیزار هستند.

بر اساس برآوردها میانگین زمانی پاسخ مشتریان به نظرسنجی‌های پیامکی کمتر از 6 دقیقه است این امکان برای  ارائه خدمات مطلوب به مشتریان با پنل ارسال اس ام اس مفید است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *