پنل پیامک ویژه ماه مبارک رمضان

پنل پیامک ویژه ماه مبارک رمضان

در ماه مبارک رمضان یکی از کاربردهای پراهمیت که پنل پیامک دارد، ارسال اس ام اس روزانه احادیث، برنامه مذهبی مساجد، دعوت به مراسم روزانه، دعوت به مراسم شب های قدر و دعوت به مراسم قرآن خوانی و… هستند. ماه مبارک رمضان در روايات اسلامى ماه خدا و ميهمانى امت پيامبر اكرم (ص)خوانده شده و خداوند متعال از بندگان خود در اين ماه در نهايت كرامت و مهربانى پذيرايى مى كند.

اين ماه، در ميان مسلمانان از احترام، اهميت و جايگاه ويژه اى برخوردار و ماه سلوك روحى آنان است و مؤمنان با مقدمه سازى و فراهم كردن زمينه هاى معنوى در ماه هاى رجب و شعبان هر سال خود را براى ورود به اين ماه شريف و پربركت آماده مى كنند.

و با حلول اين ماه با شور و اشتياق و دادن اطعام و افطارى به نيازمندان، شب زنده دارى و عبادت، تلاوت قرآن، روزه دارى و… روح و جان خود را از سرچشمه فيض الهى سيراب مى كنند.  و می توانند عید سعید فطر را به یکدیگر تبریک بگویند.

با داشتن یک پنل پیامک به همراه یک شماره کاملا اختصاصی می توانید به راحتی ارسال اس ام اس را انجام دهید.

یکی از محاسن این پنل پیامک این است که، ارسال اس ام اس شما می تواند براساس منطقه، محدوده، سن یا جنسیت باشد، یعنی ارسال شما به صورت هدفمند است.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان


پیامک های ویژه  ماه مبارک رمضان از ابتدا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان آغاز می شود و در طول ایام می تواند شامل دعاها، احادیث و مراسم شب های قدر باشد.


و در انتهای ماه هم می تواند به مناسبت جشن بزرگ روزه داران، عید سعید فطر هم باشد.

حتی شما با یک هزینه ناچیز می توانید ارتباط خود را با مومنان حفظ کنید و آن ها را در جریان کاری مساجد یا هیئت های مذهبی قرار دهید.

اطلاع رسانی جهت تغییر برنامه کلاس ها به بسیجیان.

برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری.

ارسال اتوماتیک پیامک به مناسبتهای مختلف از قبیل هفته دفاع مقدس ودهه فجر وسال روز تشکیل بسیج.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *