اس ام اس و پیامک تبریک روز حمل و نقل با متن‌های زیبا

اس ام اس و پیامک تبریک روز حمل و نقل با متن‌های زیبا

پیامک تبریک روز حمل و نقل با استفاده از متن‌هایی که در این مقاله از سیگنال گردآوری شده است، خستگی را از تن رانندگان و دیگر فعالان صنعت حمل و نقل خارج می‌کند. یک راننده با پدال‌های گاز و ترمز و کلاچ نه تنها چرخ‌های کامیون و تریلی خود، بلکه چرخ‌های اقتصاد کشور را به چرخش وا می‌دارد.

یک لوکوموتیو ران، نه تنها قطار مسافربری یا باربری را روی ریل‌های خط آهن پیش می‌برد، بلکه نظام حمل و نقل کشور را روی ریل‌های اقتصاد به جلو می‌راند. یک ناخدا، نه تنها نفتکش یا کشتی را در آب‌راه ها به شنا در می‌آورد، بلکه نظام صادرات، واردات و تجارت دریایی را در اقیانوسی پر از کوسه‌های تحریم کننده، به حرکت می‌اندازد. یک خلبان نه تنها هواپیمای خود را، بلکه ترافیک هوایی کشور را به پرواز در می‌آورد.

خلبان

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

.:: اس ام اس تبریک روز حمل و نقل، شماره 1 ::.

26 آذر را که یادآور تعلق‌خاطر فعالان صنعت حمل و نقل به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می‌باشد، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیامک تبریک روز حمل و نقل شماره 2 ::.

در تاریخ تحولات کشورعزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته‌اند و 26 آذر، از آن جمله است. این روز، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل کشور بوده و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیام تبریک روز حمل و نقل شماره 3 ::.

به پاس روز حمل و نقل و داشتن هوایی سالم، تا می‌توانیم از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر دوری کنیم. به اميد داشتنِ آسماني آبی و بدون آلودگی؛ ۲۶ آذر ماه، سالروز ملی حمل و نقل بر خانواده بزرگ حمل و نقل کشور مبارک باد.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: اس ام اس تبریک روز حمل و نقل، شماره 4 ::.

شب و روز رانندگی در جاده‌ها کار من است

از خطر باکی ندارم جون خدا یار من است!

۲۶ آذرماه روز ملی حمل و نقل مبارک

راننده

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیامک تبریک روز حمل و نقل شماره 5 ::.

حمل و نقل یکی از سرمایه‌های بزرگ کشور است. کشوری که حمل و نقل ضعیف داشته باشد، از نظر اقتصاد بسیار ضعیف است. روز حمل و نقل را به تمام رانندگان کشور تبریک می‌گوییم و از ایشان برای زحمات بسیارشان سپاسگذار هستیم.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیام تبریک روز حمل و نقل شماره ::.

روز ملی حمل و نقل بر پرچمداران صنعت حمل و نقل و کوشندگان امانتدار و شب زنده داران جاده‌ها، مبارک باد.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: اس ام اس تبریک روز حمل و نقل، شماره 7 ::.

اکنون که نماد حرکت و پویایی ایران اسلامی را می‌توان در طنین آوای فعالان حوزه حمل و نقل  شنید، شایسته است به مسیر خدمت رسانی که مسئولان و مدیران این حوزه طی می‌نمایند، بنگریم و همچنین قدر و منزلت خانواده عظیم حمل و نقل را در آیینه تاریخ بیابیم.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیامک تبریک روز حمل و نقل شماره 8 ::.

در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‏هاي زيربنايي اقتصاد هر جامعه است كه علاوه بر تحت تأثير قراردادن فرايند توسعه اقتصادي، خود نيز در جريان توسعه دچار تغيير و تحول مي‏شود.

روز حمل و نقل بر زحمتکشان این حوزه مبارک باد.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: پیام تبریک روز حمل و نقل شماره 9 ::.

با قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان کلیه صنوف حمل و نقل اعم از حمل و نقل جاده‌ای، هوایی، ریلی و دریایی و سایر دست‌ اندرکاران و مرتبطان با شغل رانندگی، روز حمل و نقل مبارک شما باشد.

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

 

.:: اس ام اس تبریک روز حمل و نقل، شماره 10 ::.

به سلامتی راننده؛

که حجم عظیم دود را در سینه ی خسته اش پنهان می‌کند…

روز حمل و نقل مبارک!

 

??✈???✈???✈???✈???✈???✈???✈?

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *