تبلیغات اس ام اس ویژه انتخابات

تبلیغات اس ام اس ویژه انتخابات

با سامانه اس ام اس ویژه انتخابات مجلس، ریاست جمهوری، شورای شهر، آشنا شوید. رویدادی که قرار است مردم جهت تعیین نماینده خود در مجلس شورای پای صندوق‌های رای بروند. ارسال اس ام اس توسط این سامانه اس ام اس هیچ تفاوتی با سامانه معمولی ندارد، اما تعرفه ارسال آن متفاوت و ارزان تر می باشد. البته بسته به میزان ارسال و شرایط ممکن است که سرور، دیتابیس یا شرایطی برای تبلیغات پیامکی ویژه انتخابات صورت گیرد. البته ناگفته نماند که کاربرد تبلیغات با اس ام اس هزینه کمتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی برای کاندیدها دارد.

در فرآیند تبلیغات کاندیداهای محترم استفاده از ابزارهای نوین نقش بسزایی در معرفی بهتر و ارائه برنامه های ایشان خواهد داشت.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان


به دلیل این که ارسال اس ام اس ویژه انتخابات، با تیراژهای بالا صورت می گیرد ، نرم افزار ارسال اس ام اس باید این قابلیت را داشته باشد که بتواند ارسال را به طور دقیق انجام دهد و در هنگام ترافیک بالا کاهش سرعت یا کیفیت نداشته باشد .


در این میان سامانه اس ام اس به دلیل سهولت در استفاده و در دسترس بودن نقش بسزایی در این موضوع دارد.

نحوه ارسال اس ام اس در نرم افزار به این صورت می باشد که پس از ارسال نیازی نیست که شما آنلاین بمانید تا ارسال مستقیما به اپراتور ارسال گردد.

اما در نرم افزارهای ارسال اس ام اس مشابه باید تا پایان ارسال منتظر بمانید و قطع اینترنت شما موجب قطع ارسال اس ام اس می شود.

حتی در این نرم افزار صف انتظاری هم برای ارسال وجود ندارد و پس از زدن دکمه ارسال، ارسال اس ام اس شما هم زمان با سایر ارسال ها انجام می گیرد.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
یکی از دیگر امکانات پرکاربرد جهت کاندیداهای محترم انتخابات امکان ارسال به تفکیک سن و جنسیت است، مثلاً امکان ارسال به محدوده سنی مشخص یا جنسیت خاص و ارتباط راحت تر با جوانان.

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیبغاتی مختلف
امکان ارسال و دریافت پیامک روی خطوط اختصاصی با شماره اختصاصی، مثلا شماره پیامک انبوه شما می‌تواند متناظر با شماره موبایل کاندیداهای محترم باشد تا امکان ارتباط با نماینده سهولت یابد.

 امکان ارسال پیامک از روی نقشه
یک امکان فوق العاده در سامانه اس ام اس مکان ارسال از روی نقشه گوگل است که می‌ توانید یک محدوده خاص را انتخاب، تعداد مشترکین آن را مشاهده و سپس اقدام به ارسال اس ام اس به تعداد دلخواه نمایند.

یادآوری‌های مختلف انتخاباتی از طریق سامانه اس ام اس
امکان ارسال اس ام اس یادآوری‌های مختلف، اعلام برنامه‌ها، سخنرانی‌ها و میتینگ‌ها و گردهمایی‌های انتخاباتی.

ارسال اس ام اس ویژه انتخابات یکی از بهترین راه های تبلیغات کاندیداهای محترم می باشد.

یکی از دلایل آن ذخیره شدن نام کاندیدا در اس ام اس های دریافتی گوشی گیرنده می باشد و در هنگام رای دادن، شخص رای دهنده می تواند به گوشی خود رجوع کند و نام شما را در رای خود ذکر نماید.

قیمت اس ام اس های تبلیغاتی ویژه انتخابات نیز در مقایسه با سایر رسانه ها فوق العاده پایین می باشد و شما می توانید با هزینه ای اندک به جای چاپ تراکت و پوستر به کل شهر خود اس ام اس ارسال کنید و همه همشهریان را از کاندیدا بودن خود مطلع نمایید .


پنل مختص تبلیغات انتخابات

همان طور که می دانید روش های متنوعی برای تبلیغات وجود دارد، در این مقاله ما در مورد یکی از موثر ترین روش های تبلیغات برای انتخابات که استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال اس ام اس است توضیحاتی را ارائه می دهیم.

از کاربرد های پنل اس ام اس ارسال تبلیغات مانند پیام های تبریک می باشد.

از روش های رقابتی نامزد های ریاست جمهوری که آن ها را متمایز از رقیبان جلوه می دهد استفاده از تبلیغات به موقع و کارآمد می باشد.

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم.

استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال اس ام اس در چند دوره انتخابات مرسوم شده است و بازخورد مناسبی از آن دریافت شده است.


از مزیت های استفاده از این روش برای نامزدهای انتخاباتی این است که زمان کمتری دارند و صرفه جویی در زمان نیز دارد.


در پنل اس ام اس انتخابات ارسال اس ام اس به طرق مختلف انجام می شود که ما در قسمت زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

ارسال اس ام اس از نقشه گوگل:

دراین بانک اطلاعاتی شماره های برخی از شهرهای کشور قرارداده شده و می توانید از روی نقشه محدوده مورد نظرتان را انتخاب نمایید، در این بانک نیز شماره های همراه اول قرارداده شده است .

ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی:

در این نوع ارسال اس ام اس نامزدهای انتخابات می توانند به کل ایران بر اساس شهر و منطقه ارسال تبلیغات را انجام دهند و تمامی اقشار جامعه را پوشش دهند.

ارسال اس ام اس به اصناف خاص:

شما از این طریق می توانید به اصناف خاص کشور تبلیغات خود را انجام دهید برای مثال اگر نامزد انتخاباتی در صورت پیروزی انتخابات قصد دارد خدماتی را به صنف خاصی ارائه دهد می تواند این خدمت را در متن ارسال خود بنویسد.

ارسال اس ام اس به شماره های گوشی خودتان:

اگر قصد ارسال اس ام اس به شماره های گوشی خودتان را دارید و می توانید به این شماره ها نیز از طریق پنل اس ام اس انجام دهید.

امیدواریم با استفاده از این مقاله توانسته باشیم به نامزد های انتخاباتی در تبلیغاتشان خدمات ویژه ای را ارائه کرده باشیم.