سرعت در ارسال تبلیغات

به حرف های مشتری پیامکی گوش دهید
۱۳۹۷-۰۱-۰۶
پنل پیامک
پیامک سخنان علی نوشادی شبستری
۱۳۹۷-۰۱-۰۷

سرعت در ارسال تبلیغات

یکی از ویژگی هایی که سبب شده افراد زیادی به سمت تبلیغات با سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس از این طریق بپردازند سرعت در ارسال تبلیغات پیامکی است.  در واقع سرعت در ارسال پیام تبلیغاتی برای پیشرفت شرکت تبلیغ کننده بسیار اهمیت دارد، یادتان باشد که هرگز از مشتری قدیمی خود غافل نشوید.

برای مثال ممکن است مراسم خاصی در تاریخ معینی برگزار شود یا فروشگاهی حراج فصلی برگزار کند یا یک مسابقه پیامکی برگزار شود یا حتی نظر سنجی عمومی انجام بگیرد که این ها همه با تبلیغات پیامکی راحت اطلاع رسانی می شود.


اکنون یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس است.


محاسن تبلیغات پیامکی

  • ماندگاری.
  • دسترسی سریع مخاطب.
  • نیاز نداشتن به ابزار توزیع.
  • هدف گیری به مخاطبان خاص.

ماندگاری

تنها باید متن پیامک تبلیغاتی ارسالی جذاب باشد تا شخص با فرض این که ممکن است در آینده ی نزدیک به کالا یا خدمات معرفی شده در پیامک های تبلیغاتی نیاز پیدا کند، آن را نگه دارد.

می توانید مطمئن باشید که پیامک تبلیغاتی شما مدت زیادی در تلفن همراه مخاطبان باقی می ماند، زیرا حجم فیزیکی چندانی را اشغال نمی کند و به طور کلی وجود آن مزاحمتی برای کاربر ندارد.

دسترسی سریع مخاطب

تلفن همراه یکی از وسایل شخصی به شمار می آید که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مشترکین قرار دارد.

به این ترتیب مخاطبان پیامک های تبلیغاتی به محض این که نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی داشته باشند، به راحتی این کار را انجام می دهند. با همین فرض شما می توانید مطمئن باشید که مخاطبانتان در هر کجا باشند پیامک شما را دریافت می کنند.

نیاز نداشتن به ابزار توزیع

پیامک تبلیغاتی جزو معدود روش های تبلیغاتی است که ابزار توزیع نیاز ندارد و با سرعت بالا و با همان هزینه ی اولیه، ارسال و توزیع می شود.

هدف گیری به مخاطبان خاص

از جمله مزایای خاص ارسال پیامک تبلیغاتی، قابلیت هدفمند سازی مخاطبان اس ام اس، استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن و نامه نه تنها زمان و هزینه ی زیادی می خواهد، بلکه نیازمند نیروی انسانی نیز هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *