تبلیغات پیامکی برای فروشگاه

پنل اس ام اس، ارسال اس ام اس
پیامک برای موسسات خیریه
۱۳۹۷-۰۱-۰۸
اشتباهات کسب و کارها در تبلیغات پیامکی
۱۳۹۷-۰۱-۰۹

تبلیغات پیامکی برای فروشگاه

هیچ چیزی هیجان انگیزتر از افتتاح یک فروشگاه نیست. صاحب یک کسب و کار جدید شدن، مزایای بسیاری به همراه دارد و برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه تجربه ای بسیار مهیج است. تبلیغات پیامکی برای فروشگاه بسیار تاثیرگذار است لذا افراد با خرید پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس از آن طریق فروش خود را به طور قابل توجهی بالا می برند.

به این ترتیب، بسیار مهم است که به تدارکات اهمیت دهید و مراقب باشید استرس و اضطراب تدارکات، برنامه ریزی هایتان را مختل نکند.

مطمئنا شما نیز دوست دارید که در روز افتتاحیه مشتریان در فروشگاه تان را از جا در بیاورند. خب حال این سوال پیش می آید که شما باید چگونه مراسم افتتاح فروشگاه خود را تبلیغ کنید؟

پیشنهاد می کنیم که از تبلیغات و ارسال اس ام اس از طریق پنل اس ام اس استفاده کنید. آیا می دانستید که ۹۹% از پیامک های ارسالی ظرف ۵ دقیقه ابتدایی پس از ارسال توسط مخاطبان خوانده می شوند؟ یکی از مزابای پنل اس ام اس، سرعت آن در ارسال تبلیغات است.


تبلیغات پیامکی اگر به درستی صورت گیرد، مطمئن باشید که نتایج بسیار خوبی برایتان خواهد داشت. اما همه چیز در جای خود، شما در ابتدا باید توجه و علاقه ی مشتریان را به سمت خبرنامه پیامکی خود جلب کنید.


بنر تبلیغاتی

در جلوی فروشگاه خود، بنر بزرگ تبلیغاتی قرار دهید که تاریخ بازگشایی روی آن قرار داشته باشد، به علاوه ی پیشنهاد و تخفیف اختصاصی که در متن اس ام اس حتما بگنجانید.

همه چیز را ساده نگه دارید و مطمئن شوید که دیگر اطلاعات تکمیلی در اس ام اس پاسخگوی خودکار برای مشتریان ارسال گردد.

شبکه های اجتماعی

شما باید مدتی پیش از افتتاح فروشگاه خود، بازاریابی و تبلیغات را در شبکه های اجتماعی شروع نمایید.

اگر زمان زیادی برای انجام این کار ندارید، نهایتا صفحه ای اختصاصی در یکی از شبکه های اجتماعی ایجاد کنید. این کار به شما کمک می کند که با مشتریان بیشتری در ارتباط باشید و جزئیات تجارت خود را با آن ها در میان می گذارید.

صحبت روبرو با مشتریان

صحبت کردن با مشتریان، میزان اعتماد آن ها به شما را افزایش می دهد و از آنجایی که پیامک روش تبلیغاتی نوینی محسوب می شود، شما می خواهید مشتریانتان بدانند که چه نوع پیامک هایی را دریافت می کنند.

حتما از اعضای خانواده، دوستان و افرادی که به طور بالقوه مشتری شما هستند بخواهید که شماره همراهشان را در اختیار شما قرار دهند تا با ارسال اس ام اس آن ها در جریان کارهای فروشگاه قرار دهید.

اگر آن ها به شما و کسب و کارتان اهمیت بدهند، حتما به هر نحوی با شما در ارتباط خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *