خرید نمایندگی پنل پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

 

خرید نمایندگی پنل پیامکی یک روش کسب درآمد عالی برای کسانی است که شاید فکر می‌کنند هیچ مهارتی ندارندو نمی‌توانند درآمدی داشته باشند. امروزه به دلیل گسترش کسب و کارهای اینترنتی و آسان شدن زندگی با خدمات الکترونیک، استفاده از خدمات پیامکی به شدت رو به افزایش است. فروشگاه‌ها، موسسات آموزشی هنری، دانشگاه‌ها و مدارس، کلینیک‌ها و باشگاه‌ها و مراکز بیمه و بانک‌ها و دفاتر املاک و انتشارات و….همه به نوعی از اس ام اس استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با خرید نمایندگی یک پنل پیامکی معتبر، در این زمینه به درآمد خوبی برسید. در ادامه به مزایای نمایندگی سامانه اس ام اس می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

مزایای خرید نمایندگی پنل پیامکی

1.فروش پنل‌ پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.

2.سود پیامک‌های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد.

به عنوان مثال اگر کاربران روزانه 50000 پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان 2 تومان سود داشته باشد درآمد روزانه شما به 100 هزار تومان خواهد رسید.

3.سود خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خط اختصاصی خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه، سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد.

4.شهرت برند

با دریافت نمایندگی شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنه شخصی خود به فعالیت بپردازید. می‌توانید به صورت کاملا مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه اس ام اس را در دستان خود بگیرید.  بخش‌های مختلف این سامانه را با توجه به صلاح‌ دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر خود را به روی آن پیاده کنید. همچنین می توانید بسته‌های مختلف سامانه اس ام اس را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید. امکانات دلخواه را به آن ها تخصیص داده و قیمت آن‌ها را مشخص کنید. شما حتی می‌توانید تعرفه‌های ارسال اس ام اس خود را نیز مشخص کنید بنابراین امکان این وجود دارد در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی,ارسال اس ام اس

به تدریج نام تجاری شما مطرح‌‌تر شده و تعداد کاربران سامانه اس ام اس افزایش خواهند یافت. در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانه اس ام اس خود راه ‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.

5.اعطای نمایندگی پنل اس ام اس به دیگران

وقتی شما از نظر برند و درآمد، در کارتان تثبیت شوید، می‌توانید به دیگران هم نمایندگی اعطا کنید و به درآمد بیشتری برسید.

جمع‌بندی

با خرید نمایندگی پنل پیامکی و فروش خط تبلیغاتی و خدماتی به صاحبین کسب و کارها، به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز بیشتر می‌شود. تا جایی که با ارسال 200000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید. البته سود بیشتر در گرو جذب بیشتر مخاطب است. به عنوان مدیر یک سامانه پیامکی باید بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید که از خدمات شما راضی باشند. همچنین به مرور می‌توانید با اعطای نمایندگی پنل پیامکی درآمد خود را افزایش دهید. اگر تصمیم به خرید نمایندگی گرفته‌اید یا هنوز سوالاتی دارید می‌توانید با کارشناسان پنل پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا شما را برای دریافت نمایندگی راهنمایی کنند. 32008-025