کاربرد پنل اس ام اس برای مهد کودک ها

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

اگر گمان می ‌کنید که ارسال اس ام اس برای تبلیغ مهد کودک‌ها کارا نیست، بهتر است در مورد این موضوع تجدید نظر کنید.  به دلیل اینکه مهد کودک‌های کوچک و بزرگ می‌توانند کارهای بسیاری را با کمک گرفتن از پنل اس ام اس به انجام برسانند و اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنوز از پنل اس ام اس برای تسهیل کارهای خود استفاده نمی‌کنید، بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی همه اقشار جامعه مجبور هستند خودشون رو با پیشرفت جامعه تطبیق دهند.

به خصوص کسانی که با نسل جدید در ارتباط هستند و مسئولیت تربیت کودکان و نونهالان را برعهده دارند، چرا که این گروه با بهره گیری از استعداد ذاتی و هوش سرشار تمامی پیشرفت های علمی را درک میکنند و خواهان همراهی بزرگسالان هستند.

ارسال تبلیغات با اس ام اس برای اصناف خاص از جمله مهد کودک ها کاریرد بسیاری دارد. مهدکودک ها از جمله مکان هایی هستند که با این نسل سرو کار دارند اگر شما نیز مسئولیت مدیریت چنین محل هایی را بر عهده دارید و علاقه مند به بهبود ارتباطات بین همکاران و خانواده های کودکان هستید ما دراین مقاله به بررسی نیازهای شما با استفاده از ایجاد یک پنل اس ام اس خواهیم پرداخت.

اس ام اس به عنوان ابزار یادآوری

آیا شما نیز در مهد کودک خود برنامه های خاصی را برگزار می کنید، شاید برگزاری تئاتر برای کودکان یا کنفرانس برای والدین یا جمع آوری کمک از جمله این برنامه ها باشد.

ولی شاید برای شما خیلی زیاد اتفاق افتاده که بعد از برگزاری چنین برنامه هایی از فراموشی برنامه توسط والدین کودکان گله کرده اید ما به شما پیشنهاد می کنیم از این به بعد نگران فراموشی رویداد های مهدکودک توسط والدین بچه ها نباشید شما می توانید با ارسال اس ام اس آنها را نسبت به حضور در مراسمات مطلع سازید.

ابزار ارتباطی در مواقع اضطراری

با توجه به این که مدیران و مسئولان مهد کودک ها تمام سعی و تلاش خود را برای رفع خطرات احتمالی و ایجاد امنیت برای کودکان در نظر میگیرند ولی با این وجود در بعضی مواقع ممکن است هنگام بازی کودکان حوادثی رخ دهد.

در این مواقع وجود ابزار ارتباطی امن و سریع جهت ارتباط با پدر و مادر می تواند بسیار مفید واقع شود.

 شما می توانید با ارسال اس ام اس والدین را از وقوع حادثه مطلع سازید در حالی که ممکن است هنگام تماس تلفنی، والدین متوجه تماس شما نشوند ولی پیام شما حتما به دست آنها خواهد رسید.

حتی اگر آنها در محدوده دسترس نباشد پیام آنها به محض ورود به محدوده تحت پوشش شبکه های مخابراتی قابل دریافت می باشد .

شما به عنوان صاحب یک مهد کودک می ‌توانید پنل اس ام اس را برای مقاصد زیر به کار گیرید:

به تبلیغ و معرفی مهد کودک خود میان ساکنین محل بپردازید.

پیامک خود را تبدیل به یک کوپن تخفیف برای والدین کنید.

با تبلیغات از تکمیل بودن ظرفیت مهد کودک مطمئن شوید.

در مورد بسته بودن مهد کودک به والدین اطلاع دهید.

جشن‌ها و مراسم‌های مختلف را به آنها یادآوری کنید.

پیشنهادات ویژه را با آنها مطرح کرده و نظر بخواهید.

آنها را از وضعیت فعلی کودکانشان آگاه کنید.

اخبار جدید مهد کودک را به اطلاع آنها برسانید.

مقرون به صرفه

همیشه بودجه ی محدودی به هر بخش تخصیص داده می‌شود.

بالاخص اگر که مهد کودک شما نوپا بوده یا فضای آن کوچک باشد. ارسال اس ام اس به شما اجازه می ‌دهد با یک هزینه ی اندک به مشتریان خود دسترسی داشته باشید، چه بخواهید به یک نفر و چه بخواهید به صد نفر اس ام اس بفرستید.