پیشرفت تکنولوژی بازاریابی موبایلی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

اخیراً در بسیاری از نشریه‌ های صنعتی این موضوع مطرح شده است که تبلیغات موبایلی تا ده برابر در مقایسه با روش‌ های تبلیغات اینترنتی مؤثر‌تر هستند. سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای تمامی کسب و کارها بازخورد خوبی دارد. یکی از کاربردهای سامانه پیامکی، قابلیت تفکیک مخاطبان با پیامک است.


سامانه پیامکی یکی از روش‌ های جدید و رو به رشد بازاریابی است که با پیشرفت تکنولوژی موبایل ‌ها در سال‌ های اخیر رو به افزایش بوده است.


پیشی گرفتن از تبلیغات اینترنتی

طبق بررسی های انجام شده مشخص شد که بازاریابی توسط سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی با موبایل تأثیر فراوانی در جذب مخاطبان دارد و سبب شده است تا توجه تبلیغ‌ کنندگان به آن جلب شود.

با توجه به احترام و انسانیتی که صنعت تلفن همراه به جای مغرور شدن و سوء استفاده از خود نشان می ‌دهد، می‌ توان به وضوح بیان کرد که تبلیغات با موبایل به مراتب مؤثرتر از تبلیغات اینترنتی است.

این تحقیقات براساس منابع موثق و به طور دقیقی انجام شده است و نتایج آن کاملاً دقیق و درست است. اکنون سوال این است که چیزی باعث شده که بازاریابی موبایلی به این سرعت پیشرفت کند و از تبلیغات اینترنتی پیشی بگیرد؟

شناسایی موقعیت مکانی کاربران

تبلیغ‌ کنندگان می ‌توانند با استفاده از گوشی و از طریق بازاریابی با موبایل به کاربران بیشتری نسبت به کاربران رایانه ‌ها دست پیدا کنند.

با پیشرفت تکنولوژی و گوشی های هوشمند در سطح جهانی، مالکیت و استفاده از تلفن همراه از مالکیت رایانه های شخصی که به اینترنت دسترسی داشته باشند، فراتر رفته است.

حدوداً نیمی از مردم جهان دارای حداقل یک تلفن همراه هستند که این آمار نشان می‌ دهد که نزدیک به 4 میلیارد نفر روزانه با تلفن همراه سر و کار دارند.

در حالی که آخرین آمار تعداد رایانه ‌ها در سراسر جهان را تنها یک میلیارد عدد برآورد کرده است که همه ‌ی آن‌ ها نیز دسترسی به اینترنت ندارند و حتی شکاف بین مالکیت تلفن همراه و کامپیوترهای شخصی در بازارهای در حال توسعه در حال افزایش است.

نقطه‌ ی تماس چندگانه

تبلیغات اینترنتی که وابسته به کامپیوتر هستند تنها یک راه دسترسی به کاربران دارند و آن دسترسی از طریق وجود اینترنت بر روی کامپیوتر شخصی می ‌باشد. در مقابل در تبلیغات موبایلی راه‌ های زیادی برای ارتباط با مخاطب وجود دارد.

یک به یک بودن موبایل ‌ها

با توجه به ماهیت شخصی بودن دستگاه‌ های تلفن همراه، تبلیغات با موبایل از نظر آگاهی رساندن به مخاطبان وافزایش فروش محصول بسیار مؤثرتر از سایر روش‌های بازاریابی برای جذب مشتریان می‌ باشد.

از آنجا که پیام‌ های تبلیغاتی موبایلی فقط برای کاربر تلفن همراه در نظر گرفته می ‌شوند و به گوشی شخصی آن‌ ها ارسال می‌ شود، عموماً کاربران به تبلیغات تلفن همراه توجه بیشتری نسبت به تبلیغات اینترنتی دارند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *