وفاداری مشتری

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

اگر می خواهید مشتریان وفاداری داشته باشید باید یاد بگیرید با ارسال اس ام اس مشتریان خود را متعجب کنید. همه ی مدیران شرکت ها به عنوان فروشندگان کالا و یا خدمات خود، مشتری کسب و کارهای بسیاری هستند. شما می توانید تولد مشتریان خود را با سامانه اس ام اس تبریک بگویید و آن ها را خوشحال کنید. با تبلیغات می توانید مشتریان ایده آل کسب و کار خود را تشخیص دهید.


ما در دورانی زندگی می کنیم که برای وفادار کردن مشتریان با تبلیغات باید بلد باشیم چگونه مشتریان خود را شگفت زده کنیم.


این نکات را مطالعه کرده و در کسب و کار خود به کار بگیرید:

1-عمل کردن به مسئولیت

زمانی که مشتریان شما را در تلاش و تکاپو در حوزه ای غیر از خریدن و فروختن می بینند، به ویژه هنگامی که این تلاش معطوف است به عمل به مسئولیت اجتماعی، حسی خوب خواهند داشت و حتی شاید شگفت زده شوند.

2ـبا رفتارهای ساده باعث تعجب مشتری شوید

تصور کنید از یک فروشگاه لوازم خانگی که با سامانه اس ام اس تبلیغات برای شما فرستاده است خرید کرده اید روز تحویل رسیده، عوامل فروشگاه یخچال ساید بای ساید شما را برای تحویل به منزلتان آورده اند.

فرآیند نصب و راه اندازی تمام می شود آموزش ها داده می شود اما قبل از خداحافظی، شما یک هدیه دریافت می کنید، چند قالب بسیار زیبای یخ که نه نامی بر روی آن حک شده و نه لوگوی فروشگاه را دارد. چنان محترمانه تقدیم می شود که احساس ارزشمندی می کنید.

مبلغ چند قالب یخ در مقابل سود حاصل از فروش یخچال بسیار ناچیز است بنابراین شما با چنین رفتار های ساده ای می توانید باعث تعجب مشتریان خود شوید.

3ـ استفاده از پست مستقیم

استفاده از پست یک روش نوستالژیک است.

امروزه همه در شبکه های مجازی و یا بر بستر موبایل حال همدیگر را می پرسند.

این که پست چی بسته ای بیاورد حاوی یک کارت پستال زیبا و یا یک هدیه با سلیقه، حس جالبی است.

مخصوصا اگر مشتری پیامکی شما این هدیه را بی هیچ بهانه ای از شما دریافت کرده باشد.

4- تقویت حافظه

این موضوع اصلا مهم نیست که شما با چه تعداد مشتری در تبلیغات پیامکی در طول روز سر و کار دارید، چقدر ارسال اس ام اس دارید و اینکه چند مشتری را به سمت خرید بیشتر هدایت می نمایید برای شگفت زده کردن مشتری باید حافظه خود را تقویت نمایید.

زمانی که شما اطلاعات پیشین دریافتی از مشتری را فراخوانی نموده و در خصوص آنچه پیشتر مشتری با شما در میان گذاشته با او صحبت می کنید، وی ناخود آگاه احساس صمیمیت بیشتری با شما پیدا می نماید.

به عنوان مثال اگر یک مشتری مدتی قبل، خبر از یک بیماری کوچک به شما داده باشد و شما امروز حال او را با ارسال اس ام اس بپرسید از اینکه چنین اهمیتی به او داده اید مشتری را به سمت شگفت زدگی خواهید برد.

5ـ پشتیبانی از محصول یا خدمات

اگر می خواهید کمی با هزینه ی کم تر مشتریان خود را متعجب کنید می توانید از پشتیانی حرفه ای با سامانه اس ام اس استفاده کنید.

ارسال اس ام اس که برای نظر سنجی و اطمینان از رضایت مشتریان فرستاده می شود، بیش از آنچه که شما تصور می کنید موجب بالارفتن رضایت آنان می شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *