نکات متن پیامک تبلیغاتی

نکات متن پیامک تبلیغاتی

تبلیغات وسیله ای است که به کمک آن درباره کالا یا خدمات خود اطلاعاتی به خریداران ارائه می نمایید و برای این که تاثیر گزار باشد باید این کار را به بهترین نحو انجام دهید. شما می توانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را به کمک سامانه اس ام اس انجام دهید. همانطور که می دانید پیامک متعلق به دنیای مدرن است.

مشتریان عمومی

هر جمله یا متن تبلیغاتی که با سامانه اس ام اس ارسال می کنید باید خریداران کالای شما را هدف بگیرد. تبلیغات شما باید به نیاز خریدار بپردازد و روی آن تاکید کند.

وقتی در حال نوشتن طرح تبلیغاتی خود هستید تاکید خود را روی نیاز او قرار دهید. مطمئن شوید مشتری چه می خواهد و در مقابل شما چه می خواهید.

کاراکترها

متن اس ام اس های تبلیغاتی هرچقدر کوتاه تر باشد موجب می شود تعداد دریافت کنندگانی که پیامک را مشاهده کنند و متن آن را بخوانند بیشتر شود.

در ارسال اس ام اس تبلیغاتی توسط سامانه اس ام اس همانند سایر آگهی ها خواندن متن و توجه به کل آگهی تبلیغاتی اصل مهم تبلیغات است. بهتر است بدانید بسیاری از گوشی های تلفن همراه متن های طولانی تر 2 بخش (140کاراکتر) را دریافت نمی کنند.

احساس ضرورت در مشتری

به مشتریان خود بگویید: شما برای رسیدن به هدف خود به این محصول نیاز دارید. مشتری باید احساس نیاز فوری پیدا کند و برای این که چنین احساسی در مشتری ایجاد نمایید به اندازه کافی تحقیق کنید و نیاز مشتری را بشناسید.

به مشتری بگویید

مدیران مشاغل و صاحبان کسب و کار برای طراحی متن پیامک مناسب با رعایت نکات مهم تبلیغاتی در طراحی متن پیامکی مطمئن باشید بهترین بازده را در مقایسه با سایر متن های تبلیغاتی مشاهده می کنید.


سعی کنید با خلاقیت، پیام ‌های مورد نظرتان را طوری تنظیم کنید که وجه تمایزی بین پیامک تبلیغاتی شما از سایر پیام‌ های ارسالی توسط رقیب‌ هایتان وجود داشته باشد.


در هر سطر پیامک تبلیغاتی چند کلمه باشد یا از چه شکلک ها یا علائمی می توانیم استفاده کنیم؟

  • به جای و میتوانید از + استفاده کنید.
  • بهتراست در هر سطر حداکثر۴ کلمه کوتاه یا سه کلمه بلند باشد.
  • برای جداسازی دو جمله می توانید از علامت * و یا { یا ] یا برخی علائم دیگر استفاده کنید.
  • استفاده از 021 یا کد شهر قبل از تلفن مهم است چرا که این کد موجب تماس تلفنی گیرنده بدون نیاز به وارد کردن شماره را دارد.
  • استفاده از شکلک های خنده دار یا سوالی مشکلی ندارد چرا که در بیش از 95 درصد گوشی های موبایل دیده می شود ولی بهتراست قبل از ارسال اس ام اس روی گوشی خود شکلک مورد نظرتان را آزمایش کنید.
  • ببینید برای مخاطبان شما چه ویژگی مهم است وسعی کنید فقط مهمترین آن را به عنوان ویژگی کالا یا خدمات مورد تبلیغ ذکر کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *