نکات متنی تبلیغات با اس ام اس

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

نحوه نگارش متنی تبلیغات با اس ام اس شما باید ویژگی های خاص و منحصر به فرد ومزایای محصول را در برداشته باشد، به طوری که صرفا محصول را تبلیغ نکند. بنا به اهمیت این موضوع در این مقاله قصد داریم به عمده ترین عامل موفقیت سامانه اس ام اس یا ارسال اس ام اس که طراحی متن می باشد را بپرداریم. روش و نحوه تبلیغات از خود تبلیغات موثرتر است. در این مقاله پاسخ سوالات خود را به راحتی پیدا می کنیم. چه نکاتی را باید در آن رعایت کنیم؟

برای نوشتن متن تبلیغات خود مکان آرامی را انتخاب کنید، دقیقا همان چیزی را بنویسید که فکر میکنید از شما می خواهند.

برای مثال فرض کنید با دوستتان در یک کافه نشسته اید و در حال صحبت  با او هستید و دوستتان به شما می گوید: از میزی که در محل کارش استفاده می کند رضایت ندارد و از شما درخواست میکند که راه حلی به او پیشنهاد بدهید.

شما می توانید همان چیزی را که در پاسخ به دوستتان می گویید در متن آگهی تبلیغاتی خود بنویسید و این از مزایای تبلیغات با اس ام اس به شمار می رود. در ارسال اس ام اس از حاشیه پردازی بپرهیزید و در همان ابتدای نوشته به موضوع اصلی اشاره کنید.


هرگز به این فکر نکنید که در یک رقابت نگارشی شرکت می کنید و به دنبال جایزه هستید، متنی را برای آگهی خود ننویسید.


یکی دیگر از بخش های مهم در تدوین رعایت نکات نگارشی و دستوری در متن سامانه اس ام اس است.

باید به نحوی اس ام اس ارسالی خود را تنظیم کنید که هیچ گونه غلط املایی نداشته باشد و ساختار و قواعد دستور زبان فارسی در آن رعایت شده باشد.

زیرا هر اشتباهی ممکن است مخاطب شما را گمراه کرده و یا تبلیغ شما از نظر او به دلیل داشتن اشتباهات فراوان مورد قبول واقع نشود.

تاثیر ویژه کلمات ابتدای متن را در نظر داشته باشید.

اولین چیزی که مخاطب به آن توجه میکند چند کلمه ی ابتدای متن است که حتی از شماره سامانه  اس ام اس هم مهم تر است.

این یعنی شما باید چند کلمه ی ابتدایی متن خود را ماهرانه تدوین کنید تا مخاطب جذب شود و تا انتها تمایل به خواندن تبلیغات شما داشته باشد.

اگر مخاطب شما به پایان متن تبلیغاتی شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است.

یکی از قسمت های مهم در این سامانه اس ام اس آدرس دهی می باشد. از جمله روش های ارتباطی مخصوص شماره تماس، آدرس شرکت و هر آن چیز که نیاز میبینید در قسمت پایانی یادداشت کنید.

می توانید به مخاطبان خود نیز پیشنهاد دهید که در صورت تمایل با ارسال عدد 1 در اسرع فرصت با آن ها تماس خواهید گرفت.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *