نکاتی مهم در ارتباط با پنل پیامک

ارسال اس ام اس,پنل پیامک

پنل پیامک ابزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی که مورد استفاده سازمان ها و اشخاص قرار گرفته شده است، و ابزاری ارتباطی برای هر کسب و کاری  می باشد. همان طور که یک شرکت نیاز به یک تلفن دارد، پنل پیامک نیاز اساسی و اصلی هر سازمان و فروشگاه می باشد که از طریق آن می توان ارسال اس ام اس انجام داد. از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، ارتباط با مشتریان بوده است، استفاده از دیگر روش های تبلیغاتی و بازاریابی از قبیل پخش آگهی تراکت، تبلیغات در مجلات تبلیغاتی که بسیار پر هزینه هستند و یا راهکارهایی از قبیل تبلیغات  در روزنامه ها و رسانه جمعی به اندازه کافی بر روی مخاطب تاثیر گذار نمی باشد.

در واقع پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که با آن می توانید ارسال و دریافت اس ام اس بصورت تکی و گروهی و انبوه یا تبلیغاتی انجام دهید.

برای استفاده از آن شما هیچ نیازی به نصب نرم افزار و یا  داشتن سخت افزار مودم جی اس ام  برای ارسال و دریافت و اتصال مداوم به اینترنت را ندارید.

تمام این امکانات را ما فراهم کرده ایم و شما تنها با خرید یکی از پنل های ما یک شناسه ی کاربری و رمز عبوراختصاصی خودتان وارد سامانه خود میشوید و از امکانات آن استفاده میکنید.


از مزایای این سرویسهای جدید می توان به سریع و راحت بودن در اتصال، سرعت بالا در ارسال، امکانات ویژه و هوشمند انواع ارسال اس ام اس به صورت های مختلف مثل زماندار، متناظر، هوشمند، نام برد.


همین طور ارائه بانک های اطلاعاتی جهت ارسال و معرفی خدمات یا کالا به صورت انبوه در مناطق و یا مشاغل مختلف اشاره کرد.

پس تنها چیزی که شما لازم دارید یک کامپیوتربه علاوه اینترنت و در هر نقطه از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید میتوانید ارسال اس ام اس را انجام دهید.

البته نیازی نیست که شما برای هر ارسال آنلاین باشید بلکه می توانید پنل پیامک را برای هر زمانی در آینده تنظیم کنید وتا آن ها را در زمان مقرر ارسال کند.

ارسال اس ام اس تکی

با استفاده از این ابزار می توان به یک شماره خاص ارسال خود را انجام دهید.

 ارسال اس ام اس گروهی

در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال می کنید. جهت این کار باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید.

در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما می توانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنید و سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است از پنل پیامک استفاده کنید.

ارسال به تفکیک استان و شهرهای کشور

بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور شهرهای زیر مجموعه آن استان لیست میشود که شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را ارسال کنید.