نقش تبلیغات در سازمان آموزش و پرورش

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

با توجه به پیشرفت راه های ارتباطی و پیشرفت روز افزون در تکنولوژی، بهترین و سریع ترین راه برای برقراری ارتباط با کارمندان و معلمان در هر مقطع ای در آموزش و پرورش استفاده از سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس است. آیا می دانستید بازاریابی پیامکی با ارتباط پیامکی متفاوت است.

سازمان آموزش و پرورش می تواند با سامانه اس ام اس آیین نامه ها انضباطی، تحصیلی و آموزشی برای همکاران خود ارسال کند. همچنین می تواند صورت جلسه ها، دستورالعمل ها و مصوبات اداره کل را از طریق ارسال اس ام اس اطلاع رسانی کند.

سالانه در آموزش و پرورش در روزهای خاصی از سال جلساتی برای معلمان و کارمندان آموزش و پرورش برگذار می شود که آموزش و پرورش می تواند به جای تماس تلفنی و یا حتی ایمیل زدن به کارمندان و معلمان آن ها را از طریق ارسال اس ام اس از ساعت و تاریخ جلسات مطلع کند.

سازمان آموزش پرورش به جای چاپ کردن فیش حقوقی روی کاغذ می تواند، اعلام فیش حقوقی را از طریق سامانه اس ام اس برای پرنسل خود ارسال کند.


با ارسال اس ام اس می توان زمان ورود و خروج دانش آموزان را برای کنترل بهتر برای والدین ارسال کرد.


با سامانه اس ام اس می توان ارزیابی برای دوره های آموزشی در نظر گرفت تا انتقادات و پیشنهادات را مورد بررسی قرار داد.

معلمان آموزش و پرورش در طول سال به مسابقات متعددی می روند آموزش و پرورش می تواند با ارسال اس ام اس به آن ها زمان مسابقات را یادآوری کند.

در طول سال دوره ها، سمینارها و مراسم مختلف فرهنگی برگذار می شود که سازمان با ارسال اس ام اس می تواند در زمان اطلاع رسانی به پرنسل و معلمان صرفه جویی کند.

یکی از مزایای سامانه اس ام اس ای است که می توانید زمان ارسال اس ام اس را تعیین کنید تا به صورت خودکار در زمان تعیین شده اس ام اس شما برای مخاطبانتان ارسال شود.

سازمان آموزش و پرورش می تواند با سامانه اس ام اس ارزیابی طراحی کند تا از سوی والدین معلمان ارزیابی شوند.

با سامانه اس ام اس سازمان آموزش و پرورش می تواند شرایط و چگونگی توزیع کتاب های درسی، منابع آموزشی را به خانواده دانش آموزان اطلاع رسانی کند.

آموزش و پرورش می تواند پیام های تبریک و تسلیت در مناسبت های مختلف را با سامانه اس ام اس برای همکاران و عموم بر اساس تفکیک مناطق و شهر ارسال کند.

با سامانه اس ام اس آموزش و پرورش می تواند از مردم برای همکاری و مشارکت در امور خیریه کمک بخواهد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *