نسل جدید تجارت با ارزشمندترین ابزار تبلیغاتی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تبلیغ با ارسال اس ام اس یکی از آسان ترین و مقرون به صرفه ترین راه های دسترسی به مشتریان به صورت انبوه و گروهی تنها با یک کلیک می باشد و یکی از ارزشمند ترین ابزارهای تبلیغاتی برای نسل جدید تجارت محسوب می شود. با سامانه اس ام اس می توانید ارسال پیامک به شماره های اختصاصی داشته باشید.

هنگامی که متوجه می شوید رقبای شما نیز از تبلیغات سامانه اس ام اس استفاده می کنند چه کار می کنید؟ آیا از اینکه پیامک هایتان را به مشتریان اشتباهی بفرستید می ترسید؟ آیا می ترسید که پیامک های شما مانند پیامک های رقبایتان تاثیر گذار نباشند؟


برداشتن قدمی برای جلب رضایت مشتریان در تبلیغ پیامکی اهمیت بسیار زیادی دارد.


با رعایت نکات زیر شما می توانید پیام هایتان را نسبت به رقبا متمایز کنید و رضایت مشتریانتان را همراه با فروش محصولاتتان با ارسال اس ام اس را به دست آورید.

از مشتریان بخواهید نقاط ضعف شما را بگویند

برای این کار بهتر است که نظر سنجی برگزار کنید. از مشترکان پیامکی خود بخواهید که نقاط ضعف شما را بیان کنند. از انتقاد سازنده بیم و هراس نداشته باشید.

همه ی تبلیغاتی که انجام می دهید برای کسب درآمد بیشتر است و اگر مشتریان شما از خدمات شما راضی نباشند، بدانید که در کسب و کار خود هیچ پیشرفتی نداشته اید.

از سامانه پیامک خود برای شروع مکالمه با مشترکانتان استفاده کنید. پیامکی برای افرادی که می دانید به سوالاتتان پاسخ می دهند ارسال کنید و از آن ها بخواهید که نقاط قوت و ضعف شما را بیان کنند. مطمئنا عده ی زیادی هستند که در نظرسنجی شما شرکت کنند.

پیام خود را به دیگر ابزارهای ارتباطی لینک کنید و از مشتریان خود دعوت کنید که برای ارتباط بهتر مشارکت کنند.

از داشتن ارتباط صمیمی با مشتری نترسید

تولد مشتریانتان را به آن ها تبریک بگویید و حتی می توانید تخفیف ویژه ای برای آن ها در نظر بگیرید. از اینکه با آن ها ارتباطی دوستانه برقرار کنید نترسید.

مطمئنا اگر برای برقراری ارتباط دوستانه و صمیمی با اعضای خبرنامه سامانه اس ام اس خود تلاش کنید، تبلیغات پیامکی شما از دیگر رقبا متمایز خواهد شد.

لزومی ندارد که فقط سعی کنید از طریق ارسال اس ام اس محصولات خود را به فروش برسانید. اگر با مشتریان خود به صورت دوستانه در تماس باشید، اعضای خبرنامه پیامکی تان ارزش بیشتری برای شما و کسب و کارتان قائل خواهند شد. به این خاطر که مطمئن خواهند بود که شما تنها به فروش بیشتر اکتفا نمی کنید و ارائه بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر دارید.

یک قدم جلوتر از رقبا باشید

همیشه سعی کنید که چند قدم جلوتر از رقبای خود باشید. از ارسال اس ام اس به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه ی کسب و کار خود استفاده کنید.

حتی می توانید به اعضای سامانه اس ام اس خود پیام کوتاه ارسال کنید و از آن ها بخواهید که عضو شبکه ی اجتماعی تان شوند و شما را در بهبود بخشیدن به نقاط ضعف تان یاری کنند.

برای کسانی که مرتبا از پیامک شما استقبال می کنند و همیشه فعال هستند تخفیف ویژه قائل شوید.

این نکته را به یاد داشته باشید که هر چقدر بیشتر با مشتریان سامانه خود در ارتباط باشید، بیشتر از از دیدگاه ها و نظرات آن ها آگاه خواهید شد و این امر به شما کمک می کند که شرایط کسب و کار خود را از دید مخاطبان و مصرف کنندگان بسنجید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *