نحوه ارسال پیامک در تیراژ بالا

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

افرادی هستند که تمایل دارند ارسال اس ام اس خود را در تیراژ بالا انجام دهند و نمی دانند این ارسال ها چگونه انجام می شود .در این مقاله ما شما را با روشی آشنا می کنیم تا در کم ترین زمان ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید و آن سامانه اس ام اس نام دارد. پیامک راهی برای شروع یک مکالمه شخصی با مشتریان محسوب می شود.

با سامانه می توانید پیامک های خود را به صورت انبوه در چند ثانیه انجام دهید اما این بدان معنا نیست که با پنل اس ام اس تنها می توان پیامک انبوه ارسال نمود .


سامانه اس ام اس جهت ارسال های انبوه و تکی به کار می رود و کاربران محدودیتی در ارسال اس ام اس ندارند.


روش های ارسال های انبوه:

  • روش اول

شما تعدادی شماره در اختیار دارید و می خواهید به همان شماره های خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. شماره هایی که در اختیار شما قرار دارد امکان دارد شماره مشتریان یا کاربران شما باشد یا حتی افرادی که شما را می شناسند.

در این حالت می توانید از منو ارسال پیامک ساده پیامک های خود را به مخاطبانتان ارسال فرمایید.

در نظر داشته باشید که می توانید شماره مخاطبین خود را وارد دفترچه تلفن پنلتان نمایید یا شماره ها را کپی کرده و در بخش گیرندگان ارسال پیامک ساده پیست فرمایید.

اگر تمایل دارید که چند بار برای مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید بهتر است که شماره ها وارد دفترچه تلفن شود تا کار برای شما آسان تر گردد .

  • روش دوم

استفاده از بانک های اطلاعاتی جهت ارسال پیامک انبوه می باشد .در این روش می توانید از بانک های اطلاعاتی پنل اس ام اس استفاده نمایید و پیامک انبوه تبلیغاتی خود را ارسال فرمایید.

این بانک ها شامل:

  • ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل
  • ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت
  • ارسال اس ام اس به اصناف خاص
  • ارسال اس ام اس از دکل ایرانسل
  • ارسال اس ام اس بر اساس شهر و کد پستی
  • ارسال اس ام اس به اصناف استانی

کاربران عزیز توجه داشته باشند که قبل از ارسال پیامک انبوه خودشان ابتدا به یک یا دو شماره همراه اول پیامک تست ارسال فرمایند تا از تاخیر نداشتن اپراتور ارسال کننده پیامکشان اطمینان حاصل نمایند و پس از آن ارسال انبوه خود را انجام دهند .

شایان ذکر می باشد تعرفه ارسال پیامک در ارسال تکی یا انبوه متفاوت نمی باشد و یکسان در نظر گرفته می شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *