مهم ترین شاخص در تبلیغات رضایت مشتری است

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

یکی از مهم ‌ترین شاخص‌ های موفقیت در تبلیغات پیامکی با ارسال اس ام اس رضایت مشتری است. رضایت مشتری در پنل اس ام اس نگرشی اساسی درباره ‌ی مسائل مربوط به مشتریان و بهبود عملکرد کسب ‌و کار در رابطه با محصولات یا خدمات به دست می‌ دهد. با ارسال اس ام اس فاصله را به مشتری کم کنید.

یک نظرسنجی در سال 2008 نشان داد که به طور کلی آنچه مشتریان را فراری می‌ دهد قیمت ‌های بالای محصولات یا خدمات نیست، بلکه ضعیف بودن ارتباط با مشتری و عدم رضایت مشتریان است.


حفظ و نگهداری مشتریان فعلی پنل اس ام اس ارزان ‌تر از جذب مشتریان جدید است.


دلایل اصلی اهمیت رضایت مشتری عبارتند از:

  • وفاداری مشتری

مشتری راضی، مجددا از محصولات یا خدمات ارسال اس ام اس استفاده می ‌کند و وفادار باقی می ‌ماند.

  • تمایز

کسب‌ و کار هایی که سطح بالایی از رضایت مشتری را فراهم می ‌کنند، از رقیبان خود متمایز خواهند بود.

  • کاهش کلمات منفی در برابر دیگران  

تخمین زده می‌ شود که هر مشتری ناراضی می ‌تواند 9 تا 15 نفر را با کلمات منفی خود از خرید محصولات یا استفاده از خدمات یک شرکت منصرف کند.

داشتن یک ذهنیت مشتری ‌محور

واقعیت این است که راه‌ حلی برای رضایت کامل همه‌ ی مشتریان وجود ندارد و موفق ‌ترین کسب‌ و کارها هم ممکن است تعدادی مشتری ناراضی داشته باشند، با این حال داشتن یک ذهنیت مشتری ‌محور که در تصمیم‌ گیری و مدیریت کسب‌ و کار کمک کند بسیار مهم است.

را ه هایی برای افزایش رضایت مشتری:

  • اهمیت رضایت مشتری

اندازه ‌گیری رضایت مشتری با پنل اس ام اس از اهمیت زیادی برخوردار است. با این کار به راحتی می ‌توان عملکرد شرکت یا هر کسب ‌و کار دیگر را سنجید.

  • پاداش دادن به مشتریان وفادار

پاداش دادن به مشتری وفادار با ارسال اس ام اس حتی اگر چیز بسیار کوچک و کم ‌قیمتی باشد، برای مشتری با ارزش است و میزان رضایت او را افزایش می ‌دهد.

  • ارتباط نزدیک مشتری و رضایت مشتری

ارتباط با مشتری و رضایت مشتری، ارتباطی بسیار نزدیک به هم دارند. اگر مشتریان خود را پس از یک بار خرید محصولات یا استفاده از خدماتتان رها کنید، چگونه می ‌توانید رضایت آن ها را جلب کنید؟

این کار فقط به یک پنل اس ام اس نیاز دارید تا از طریق آن حجم زیادی از اطلاعات و داده ‌های تماس با مشتریان را طبقه ‌بندی و به‌ روزرسانی کنید.

  • نظرخواهی از مشتریان

نظرخواهی از مشتریان نیز بخشی جدایی ناپذیر از تبلیغات پیامکی است از مشتریان بپرسید در مورد خدمات و محصولات شما چه فکری می ‌کنند. بازخورد ها، خواسته ‌ها و شکایات آن ها را جمع ‌آوری کنید و از همه مهم ‌تر اینکه به آن ها رسیدگی کنید.

  • از فرایند های پیچیده در کسب ‌و کار خودداری کنید

از تشریفات و فرایند های پیچیده در کسب ‌و کار خودداری کنید، سعی کنید تا حد امکان به سرعت خدمات ارسال اس ام اس را ارائه دهید. مشتریان جایی را ترجیح می ‌دهند که فرایند کسب ‌و کار در آن ساده و راحت انجام شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *