مشکل ارسال به خطوط بلک لیست

ارسال اس ام اس,ارسال بلک لیست

بعضی از مشتریان ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. به هنگام ارسال اس ام اس چون در ارسال بلک لیست هستند نمی توانند اس ام اس تبلیغاتی را مشاهده نمایند. ناگفتنی نماند قطعا مشتریانی هستند که نیاز دارند پیامک های اطلاع رسانی شما را پیرامون تخفیفات،‌ به صورت فوری دریافت کنند، اما پیامک تبلیغاتی این افراد مسدود می باشد. در این هنگام شما باید با خطوط خدماتی به آن ها ارسال اس ام اس نمایید.

در واقع هدف از اجرای ماژول باشگاه مشتریان رضایت ارسال و دریافت کننده اس ام اس می باشد به صورتی که دریافت کنندگان از دریافت اس ام اس رضایت داشته باشند و هر زمان که لازم بدانند دریافت پیامک را قطع کنند.


رضایت مشتری مهم ترین قسمت برنامه کاری می باشد، چون بعضی از افراد از دریافت اس ام اس تبلیغاتی ناراحت می شوند و ما نمی خواهیم چنین اتفاقی رخ دهد.


همچنین افرادی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند از نهادها یا فروشگاه ها یا اشخاصی که احتیاج دارند نمی توانند پیام دریافت کنند مگر با راه حلی که ارئه شد و این نوع ارسال شما بهترین بازخوردی تبلیغاتی تجاری را برای شما به همراه خواهد داشت.

باید ارسال کنندگان پیام بتوانند به مشتریان و مخاطبین خود ارسال هدفمند پیام داشته باشند و به افرادی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و درخواست دارند از سازمان آن ها پیام دریافت کنند، ارسال بلک لیست داشته باشند.

در صورتی که مخاطب درخواست لغو سیستم را اس ام اس نماید متنی مبنی بر لغو سیستم برای مخاطب پیامک می شود.

در انتهای تمام متونی که به کاربران ارسال می کنید نحوه ی لغو عضویت به دریافت کننده پیام اعلام می شود تا کاربران دریافت کننده هر زمان از نحوه ی لغو عضویت اطلاع پیدا کنند.

برای مثال در انتهای متن شما چنین ارسال می شود که لغو عضویت: 141414

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *