ماژول انتقال اس ام اس دریافتی به ایمیل

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

انتقال اس ام اس دریافتی به ایمیل یکی از نیازهای برخی از کاربران سامانه اس ام اس می باشد و تمایل دارند وقتی ارسال اس ام اس انجام می شود،به محض دریافت پیامک های پنلشان علاوه بر داخل سامانه به ایمیلشان نیز ارسال گردد.

برخی از افراد با اس ام اس رابطه خوبی دارند برخی با ایمیل باید ببینید جزء کدام دسته اید.

این نوع ارسال اس ام اس عملکرد کاملا متفاوتی با ایمیل دارند، برقراری ارتباط بین این دو سیستم به عنوان یک امکان مناسب و امتیاز محسوب می شود.

زمانی که فردی پیامکی را به شماره اختصاصی سامانه شما ارسال می نماید ابتدا در سامانه ارسال اس ام اس به شما نمایش داده می شود و پس از لحظاتی به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.


حتی می توانید به جای یک ایمیل از چندین ایمیل استفاده نمایید و همزمان در تمامی آن ها پیام ها را ببینید.


در ماژول انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل شما می توانید تعیین نمایید که تنها پیامک های دریافتی که یک متن خاص یا عدد خاصی را شامل می شوند منتقل شوند .

همچنین می توانید مشخص نمایید که تمامی پیامک های دریافتی شما به ایملتان ارسال گردد.

برخلاف اکثر ماژول هایی که در سامانه های دیگر وجود دارد  این ماژول ارتباط چندانی با نوع شغل استفاده کننده ندارد، این ماژول یک سرویس عمومی است و افراد با هر شغلی می توانند از آن استفاده کنند.

از ویژگی های این ماژول این است که ساده می باشد که هر فرد با هر سطح دانشی می تواند تنظیمات را انجام دهد.

این ماژول به قدری قدرتمند است که می توانید چند ایمیل متفاوت به ماژول اعلام نمایید تا دریافتی های شما را به ایمیل های متفاوت ارسال نماید.

اینکه شما صاحب یک رستوران باشید یا یک شرکت تولیدی داشته باشید برای این که بتوانید خود را با سامانه اس ام اس مطابقت دهید و در سریع ترین زمان دریافتی های خود را بر روی ایمیل خود دریافت نمایید نیاز به این ماژول دارید. اگر به خاطر داشته باشید در مقاله گذشته راجع به کاربرد پنل پیامک برای رستوران صحبت کردیم، می توانید تفاوت این دو ماژول را مورد بررسی قرار دهید.

استفاده از ماژول انتقال به ایمیل یکی از بهترین پیشنهادها برای شماست.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *