عوامل عدم موفقیت در یک فروش پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

هدف هر تبلیغ با پنل اس ام اس تغییر دادن میزان آگاهی، نوع برداشت و ترجیحات مصرف کننده یا مخاطب می باشد.  اگر مشتریان به فروشگاه، سالن یا مکان کسب و کار شما مراجعه کنند می توانید در ازای ارائه تخفیف روی خرید یا هدایای رایگان، شماره موبایل آن ها را دریافت کنید این اره حل ساده ای است و مردم از دریافت هدیه یا تخفیف خوشحال می شوند و باعث می شود شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی موفق داشته باید ولی برخی از عوامل هستند که باعث عدم موفقیت در فروش پیامکی شما می شوند که در زیر شرح داده خواهند شد.

با چنین تبلیغاتی شما می توانید افزایش فروش ویزه ای را در محصولات خود ببینید.

مهم ترین عوامل عدم موفقیت در یک فروش پیامکی:

می خواهید بفروشید

اصلی ترین دلیل عدم موفقیت در فروش این است که در وهله نخست هدف و تمرکز خود را بر فروش گذاشته اید می خواهید کالا ، سرویس خود را بفروشید.

صبر ندارید


برای داشتن فروش موفق با پنل اس ام اس باید صبور باشید، باید حوصله به خرج دهید و با مشتریان خود با متانت وارد مذاکره شوید.


از سوال های تکراری و ساده لوحانه ی مشتریان خود رنجور نشوید به تک تک ایراداتی که مشتری به شما و کالا، سرویستان وارد میکند با آرامش پاسخ دهید و سعی کنید نشان دهید که رفع نیازخواسته ی وی برای شما در اولویت قرار دارد.

تماس نامناسب

یکی دیگر از دلایل عدم موفقیت در فروش با ارسال اس ام اس برقراری تماس های نا مناسب است. اینکه با فرد مستعد و نیازمند کالا  سرویس خود در زمان مناسب و به شکل مناسب تماس بگیریم از اهمیت بالایی برخوردار است.

بازار هدف خود را به شکل صحیح انتخاب کنید و پس از انتخاب زمان مناسب جهت ارسال اس ام اس اقدام کنید.

عدم پیگیری

پیگیری از مهم ترین مراحل فروش است که ضعف در آن می تواند از اصلی ترین دلایل عدم موفقیت شما در فروش باشد.

بعد از معرفی، قطعا نیاز به پیگیری مخاطب خواهید داشت.

معرفی نادرست

خب این مساله هم می تواند زمینه ساز بسیاری از شکست ها باشد وقتی فردی درست با کالا سرویس ما آشنا نشود دیگر پیگیری خیلی سخت تر از چیزی که هست، خواهد شد.

در معرفی محصول و سرویس خود به ۴ سوال پاسخ دهید:

چی هست، به چه درد مخاطب می خورد، چطور باید از آن استفاده کند و چقدر برای وی هزینه خواهد داشت و در نهایت تمام پروسه معرفی خود را با  ارسال اس ام اس و تبلیغات پیامکی در کم ترین زمان ممکن، انجام دهید.

 نداشتن برنامه

وقتی به صورت کیلویی شروع به تبلیغات و بعد برقراری ارتباط با مشتریان احتمالی می کنیم، طبعا کیلویی هم جواب می گیریم و کیلویی هم کسب و کار را مدیریت می کنیم.

برای هر اقدامی در کسب و کار خود، برنامه ای مکتوب و مرتب تدوین کنید و حرکت خود را بر مبنای آن انجام دهید.

موارد فوق را حتما در پروسه تبلیغات پنل اس ام اس فروش خود پیاده کنید تا شانس شما برای فروش کالا به اندازه چشم گیری افزایش پیدا کند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *