ضرورت پرداختن به تبلیغات پیامکی

سامانه اس ام اس

ممکن است هنوز ضرورت پرداختن به تبلیغات پیامکی با سامانه اس ام اس را احساس نکرده باشید، ولی به هر حال در عصری زندگی می کنیم که ابزارهای ارتباطی به شدت در حال گسترش هستند. طبق تحقیقات انجام شده در بسیاری از کسب و کارها اگر ریزش مشتری 5 درصد کاهش یابد. بین 25 تا 85 درصد افزایش سود را شاهد خواهیم بود.

رشد روزافزون استفاده از اینترنت، ماهواره یا سفرهای مکرر به کشورهای پیشرفته تر و چیزهایی از این قبیل ذهن مشتریان را به دنیای جدیدی باز کرده و میزان توقع شان را روز به روز بالاتر خواهد برد.

بدون تردید خیلی ها اگر دیر بجنبند و به چنین مقوله پراهمیتی که تبلیغات سامانه اس ام اس است نپردازند قافیه را خواهند باخت. اکثر کسب و کار ها این را می دانند که تبلیغات موضوعی پیچیده است.


امروزه تبلیغات با سامانه اس ام اس تنها به یک مساله می پردازد و آن برقراری روابط سودمند با مشتری است.


آیا تا کنون به این سوالات فکر کرده اید که:

جایگاه تبلیغات در کسب و کار شما کجاست؟ چقدر دغدغه رسیدگی به مشتریان را دارید؟ چه برنامه هایی برای جلب رضایت بیشتر آن ها تداریک دیده اید؟

برای این کار چقدر زمان صرف می کنید؟ چند ساعت از وقت خود را صرف یادگیری اصول و روش های مشتری مداری و پیاده سازی آن ها کرده اید؟

حتی بهترین شرکت های دنیا هم عاشق چشم و ابروی مشتری خود نیستند، آن ها برای ماندگاری بیشتر و کسب سود بالاتر به تبلیغات می پردازند.

شرکت ها می دانند که در غیر این صورت از صفحه روزگار محو خواهند شد و می دانند که شرکت های زیادی در سال گذشته و در چنین روزهایی مشغول به کار بوده اند، اما دیگر نیستند، ورشکست شده اند، تعطیل شده اند.

شاید با مشکلات متفاوتی رو به رو شدند و شاید تفکر مشتری محور نداشتند. البته خیلی ها فکر می کنند مشتری مداری یعنی این که در مقابل مشتری خم و راست شویم به او لبخند بزنیم و همیشه حق را به او بدهیم.

منظور ما از مشتری مداری نگرشی دیگرگونه است به مشتری و نیازها و خواسته هایش، این که بدانیم چه می خواهد و خود را چگونه با خواسته هایش همراه کنیم و این که یادمان باشد که سلایق مشتری ثابت نمی ماند و در طول زمان تغییر می کند.

او دیگر چیزهایی را که سال های گذشته می خواست نمی خواهد. همیشه باید با حساسیت خاصی حواس مان به خواسته های مشتری باشد و دنبال راه هایی باشیم که به شکلی سودآور بتوانیم به رفع نیازها و خواسته هایش بپردازیم.

اگر شما هم به این گونه افزایش سود علاقه مند هستید می توانید با سامانه اس ام اس به افزایش سود چشم گیری دست پیدا کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *