صرفه جویی در هزینه تبلیغات

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

یکی از مهمترین مسائلی که همیشه گوشه ای از ذهن ما را به خودش تخصیص داده، صرفه جویی در هزینه تبلیغات است. استفاده از سامانه اس ام اس برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی باعث ارزان شدن هزینه تبلیغات افراد می شود.

همانطور که می دانیم نرخ ارسال اس ام اس بسیار پایین می باشد و شما می توانید با ارسال تبلیغات هدفمند و با صرف هزینه ای کم نسبت به سایر ابزار ها مانند بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلوزیونی و… برند خود را در ذهن مخاطبین ماندگار کنید.


البته لازم به ذکر است که تبلیغات پیامکی می بایست طبق شرایط خاصی انجام گردد که بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب داشته باشد.


تغییر در شیوه ارتباط با افراد

اما چیزی که بیشتر اهمیت دارد، این است که بدانیم چند درصد از مخاطبین تبلیغات ما را دیده اند. یا اینکه بدانیم چه شیوه ای با کمترین هزینه، بیشترین تاثیر را در جذب مشتری خواهد داشت.

امروزه شیوه ارتباط با اطرافیانمان کاملا تغییر یافته و به جرات می توانیم بگوییم که به غیر از بعضی از پدر بزرگ و مادر بزرگ ها، همه افراد برای ارتباط با اطرافیانشان از تلفن همراه و خدمات آن استفاده می کنند.

پس می توانیم نتیجه بگیریم که بیش از ۹۰ درصد افراد جامعه، همیشه گوشی موبایل به همراه خودشان دارند و همیشه در دسترس هستند. اکثر این افراد هر چند دقیقه یک بار گوشی تلفن همراه خود را چک می‌ کنند و اگر اس ام اس دریافت کرده باشند، قطعا آن را مشاهده خواهند کرد.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی

  • سرعت.
  • تفکیک مخاطبین.
  • عدم نیاز به اینترنت.

 سرعت

چه ابزاری سریع تر از پیامک می تواند برند شما را به مخاطبین معرفی نماید؟

با تبلیغات پیامکی، هر زمان که بخواهید می توانید برند خود را بدون هیچ دردسری، به عموم مردم معرفی نمایید و سریع ترین بازخورد را از تبلیغات خود داشته باشید.

 تفکیک مخاطبین

با ابزارهایی که در سامانه اس ام اس قرار داده شده است، می توانید متن پیامک خود را به گروه سنی و صنف خاصی ارسال اس ام اس کنید.

یا حتی می توانید منطقه به منطقه، مخاطبین خود را تفکیک نمایید و هر روز برای محدوده‌ ی خاصی تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

عدم نیاز به اینترنت

شاید شما به این فکر کنید که شبکه های اجتماعی تاثیر بیشتری بر روی جذب مشتری خواهد داشت، اما آیا تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی می ‌تواند تاثیری بر روی آن دسته از مخاطبینی که به اینترنت دسترسی ندارند، داشته باشد؟ پس می توان اینطور نتیجه گرفت، با تبلیغات پیامکی می توان جامعه هدف بیشتری را پوشش داد.

یادتان باشد شاید پیامک یک ابزار کافی برای تبلیغات نباشد اما در کنار دیگر ابزارهای تبلیغات، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *