شیوه ‌ای پاک برای گسترش کسب و کار

پنل اس ام اس

اگر قصد گسترش کسب و کار خود را دارید اما زمان و توان مالی بالایی برای سرمایه‌ گذاری در بخش تبلیغات ندارید، تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس می ‌تواند ابزاری مفید، ساده و کم ‌هزینه برای شما باشد. تبلیغات پیامکی شیوه ‌ای پاک برای گسترش کسب و کار محسوب می شود. با استفاده از تبلیغات پیامکی صرفه جویی در هزینه تبلیغات خود کنید.


شما می ‌توانید با خرید یک پنل اس ام اس تبلیغاتی به بانک ‌های شماره متنوع دسترسی داشته باشید.


هدف گیری دقیق مخاطبان

تبلیغات پنل اس ام اس شما باید بر اساس رضایت مشتریان ایجاد شود. اگر به صورت رندوم به هر شماره ‌ای پیامک ارسال کنید، نباید توقع بازدهی بالا از تبلیغا‌تتان را داشته باشید.

حفظ صداقت در هنگام ارائه پیشنهادات و فراهم نمودن امکان ثبت ‌نام اختیاری در جلب رضایت مشتریان تبلیغات پیامکی بسیار موثرند. تبلیغات پیامکی امکان هدف گیری دقیق مخاطبان را برای شما فراهم می ‌کند.

سازگار با تمام تلفن همراه ها

سازگار کردن کسب و کار با تلفن‌ های همراه دیگر مقوله ‌ای نیست که بتوان از آن چشم ‌پوشی کرد. تلفن‌ های همراه سال‌ ها است که در میان مردم هستند و بعید است تا ده سال آینده وسیله ‌ای جایگزین آن ها شود.

هم اکنون تمام کمپین ‌های تبلیغات دیجیتالی برای تلفن همراه بهینه سازی می‌ شوند. یکی از مزایای پیامک این است که ابزار ارتباطی ساده‌ ای است که با تمام گوشی‌ های تلفن همراه سازگار است و بیشتر کاربران با شیوه استفاده از آن آشنا هستند.

تعامل مستقیم با مخاطب

بسیاری از ما بدون گوشی تلفن همراه از خانه خارج نمی ‌شویم. در حقیقت موبایل به طور دائم در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه ‌روز همراه ما است.

به جز گفتگوی مستقیم هیچ راه ارتباطی را پیدا نخواهید کرد که به اندازه تبلیغات پیامکی با مخاطبان مستقیما در تعامل باشد.

تبلیغات پیامک قابل پیگیری

پیگیری یکی از اصول پایه در هر تبلیغ پنل اس ام اس است و اگر میزان اثربخشی یک ارتباط تبلیغاتی به‌ درستی قابل اندازه‌ گیری نباشد استفاده از آن تقریبا بیهوده است.

بسیاری از سرویس ‌های پیامکی گزارش دریافت پیامک توسط گیرنده را به شما ارائه می ‌دهند تا مطمئن شوید که پیامک‌ تان با موفقیت به دست مشتریان رسیده است.

همچنین شما می ‌توانید با ارائه‌ ی کد تخفیف به مشتریان خود، بازدهی کمپین تبلیغات پیامکی خود را به خوبی اندازه گیری کنید.

شخصی ‌سازی برای دریافت نتایج عالی

شخصی ‌سازی یک راه مناسب برای دریافت نتایج عالی از یک شیوه تبلیغاتی است. این کار در تبلیغات پیامکی می ‌تواند بر اساس اطلاعاتی که از مشتریان خود نظیر نام، شغل، علاقه و میزان تحصیلات وجود دارد، به آسانی صورت ‌گیرد.

خوشبختانه در این راه محدودیت چندانی ندارید و اگر با رعایت ادب و با در نظر گرفتن نیازها و علایق هر گیرنده پیامک‌ ها را شخصی‌ سازی کنید نتایج بسیار بهتری می ‌گیرید.

به یاد داشته باشید که ایمیل یا اینباکس گوشی بسیاری از مردم مملو از پیام‌ های ناخواسته و هرزنامه‌ هایی است که بدون خوانده شدن پاک می‌ شوند، اما مردم تنها در سرویس پیامکی کمپانی‌ هایی ثبت‌ نام می‌ کنند که با آن ها تعامل دارند. بنابراین هنگامی‌ که از تبلیغات پیامکی استفاده می‌ کنید اطمینان داشته باشید که پیامتان به شخص مورد نظر رسیده و خوانده می‌ شود.

شخصی سازی کمپین تبلیغات پیامکی برای افراد، تاثیر بسیار بالایی در جذب اعتماد و رضایت مشتریان شما دارد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *