سامانه اس ام اس ابزاری ارتباطی و موثر است

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

مطمئنا ارسال اس ام اس ابزار ارتباطی رسمی ‌تر و مطمئن ‌تری برای تبلیغات است. البته که درست است که شبکه‌ های اجتماعی روز به‌ روز بیشتر از سر و کول ما بالا می ‌روند اما با این وجود ارسال پیامک با سامانه اس ام اس هنوز هم مسیر ارتباطی دو جانبه و قدرتمندی را برای انواع وب ‌سایت‌ ها و کسب ‌و ‌کارهای با مخاطبانشان را شکل می ‌دهد.

شما وقتی که تبلیغات پیامکی را برای تبلیغ کسب و کار خود انتخاب می کنید باید نکاتی مهم در انتخاب سامانه اس ام اس را رعایت کنید.


ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی با سامانه اس ام اس یکی از موثرترین و به‌ صرفه ‌ترین روش‌ های تبلیغات در جهان به حساب می‌ آید.


این موضع را در نظر بگیرید که قصد برگزاری یک رویداد را دارید و می ‌خواهید به ثبت ‌نام کنندگان آن رویداد، زمان و تاریخ مراسم را ارسال کنید؟

آیا از اپلیکیشن پیام رسان استفاده می ‌کنید یا برای آنکه مطمئن شوید که مخاطبتان حتما از رویداد شما مطلع می‌شود برای آن ها پیامک می‌ فرستید؟

4 نکته که به رونق کسب و کار شما کمک می کند:

  • نود درصد از کاربران تلفن ‌های همراه هنوز هم از پیامک استفاده می ‌کنند

آیا فکر می کنید کاربران تلفن ‌های هوشمند دیگر با پیامک سر و کار ندارند؟

آخرین تحقیقات بیانگر این موضوع است که تقریبا تمامی کاربران تلفن‌ های هوشمند از ارسال اس ام اس به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی مهم استفاده می ‌کنند.

با وجود اینکه در چند سال گذشته استفاده از اپلیکیشن‌ های پیام رسان و شبکه ‌های اجتماعی رونق گرفته است با این حال هنوز هم پیامک حرف ‌های زیادی برای گفتن دارد.

زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید با چه ابزاری با دوستان خود قرار می ‌گذارید؟ خوب آشکار است که با پیامک با دوستان خود در ارتباط هستید.

  • 98% پیامک های ارسالی به گوشی‌ ها رسیده و خوانده می شود

پیامک بالاترین میزان پیام های دریافتی و خوانده شده را با فاصله ی بسیار زیاد نسبت به سایر پیام ‌رسان ها در اختیار دارد.

پیامک‌ های ارسالی از طریق تلفن‌ های همراه و اس ام اس پنل ها با 98% در جایگاه اول، توئیت های منتشر شده در توئیتر با 29% در جایگاه دوم، پیام‌ ها و پست‌ های ارسالی در فیس‌ بوک و پیام‌ های ارسالی از طریق ایمیل با 22% مشترکا در جایگاه سوم و جایگاه چهارم در اختیار سایر پیام رسانی‌ های معتبر است.

با ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، شما همیشه در دیدرس مشتریان خواهید بود.

  • به طور میانگین هر فرد روزانه 150 بار تلفن همراه خود را چک می کند

شرکت نوکیا در تحقیقی مستند اعلام نموده که هر فرد به طور میانگین روزانه 150 بار تلفن همراه خود را چک می ‌کند.

از نظر شما این تحقیق نشان‌ دهنده‌ی چه چیزی است؟

این تحقیق نشان می‌ دهد که ما انتظار دریافت اطلاعات جدیدی را در این تعداد دفعات از تلفن همراه خود داریم، در غیر اینصورت که نیاز به این تعداد نگاه کردن به تلفن همراه نبود.

مطمئن باشید اگر به مخاطبان خود ارسال اس ام اس با سامانه اس ام اس کنید پیامک تبلیغاتی کسب و کار شما حتما در یکی از این دفعات خوانده می‌ شود.

  • هشتاد درصد از مشتریان شما منتظرتان هستند

مشتریان برندهای مختلف عقیده دارند که از روش هایی غیر از تبلیغات پیامکی با برند مورد علاقه خود آشنا شده‌ اند.

این موضوع به این معنا است که ارسال اس ام اس در حوزه معرفی برند روشی بکر و دست نخورده است که با برنامه ریزی صحیح می توانید انتظار بازدهی خوبی از پیامک داشته باشید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *