زمان مناسب ارسال پیامک

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

انتخاب کردن زمان مناسب برای ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس کلید موفقیت شماست. مثلاً شنبه‌ ها بهترین وقت برای نوید دادن یک آخر هفته ‌ی بسیار به یادماندنی برای مشتریان شماست.

مشترکین شما وقتی به آخر هفته‌ ی هیجان ‌انگیز شما فکر می ‌کنند، انگیزه‌ ی آن ها برای کار کردن نیز افزایش می ‌یابد.

آخر هفته خوب

چهارشنبه‌ ها نیز زمان مناسبی است. در این زمان مشتریان هم پتانسیل‌ های زیادی دارند که از تخفیف‌ ها و پیشنهادات ویژه شما استقبال کنند.

آن ها تمام هفته را کار کرده‌ اند و خسته ‌اند. در ساعت‌ های کسل کننده کاری، فکر کردن به یک آخر هفته‌ ی خوب حسابی حالشان را جا می ‌آورد.

کسب بهترین نتیجه

همانطور که می دانیم اکثر پیامک ها توسط مخاطبان خوانده می شوند، مطمئن باشید که در تمام مراحل از تبلیغات پیامکی استفاده کنید. قبل از اینکه رزرو کنند، وقتی رزرو می ‌کنند و مسلماً پس از پرداخت پول.

در پایان نیز می ‌توانید به یک روش شخصی، درباره ‌ی فرآیند خود از آنها نظرسنجی کنید. این راه‌ حل بسیار خوبی برای برقراری ارتباط و وفاداری است.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه، ارتباطات خود را در سطحی کاملاً شخصی نگه دارید.

موارد استفاده برای آژانس هواپیمایی:

  • اطلاع دادن از تاخیر
  • آخرین سفرها و تورهای مسافرتی
  • تخفیف ‌ها

آیا پرواز تاخیر دارد؟ آیا هواپیما دچار نقص فنی شده است و پرواز چندین ساعت به تاخیر می‌افتد؟ آیا ‌آب و هوا برای پرواز نامساعد است؟

آخرین سفرها و تورهای مسافرتی

از مشتریان خود بخواهید در صورتی که می ‌خواهند از جدیدترین تورها و برنامه ‌های تفریحی شما باخبر شوند، با ارسال اس ام اس ونوشتن یک کلمه کلیدی به سامانه اس ام اس شما از جدیدترین برنامه‌ های شما باخبر شوند.


مشترکین سامانه اس ام اس شما باید اولین کسانی باشند که از جدیدترین اخبار و برنامه‌ های سفرهای شما باخبر شوند.


می‌ توانید برای مشتریان خود یک سرویس رزرو موبایلی راه بیاندازید و در تمام مراحل از جمله: تایید بلیط، پرداخت موفق و… از سامانه اس ام اس خود استفاده کنید.

باید مراحل خرید بلیط از سامانه اس ام اس شما راحت باشد و تمامی کاربران با ارسال اس ام اس در همه ‌ی سنین بتوانند از آن استفاده کنند.

میزان امنیت سرویس شما باید کاملاً بالا باشد.

تخفیف ‌ها

زمان ‌هایی هست که عده ‌ای از مشتریان شما به دلایل مختلفی از سفر کردن استقبال چندانی نمی ‌کنند. مثلاً ماه مهر که مدارس آغاز شده ‌اند، ماه رمضان و… اما تمام آدم ‌های کره‌ ی زمین که در ماه مهر به مدرسه نمی ‌روند.

این مواقع، زمان مناسبی برای تخفیف‌ های ویژه برای سایر مشتریان شماست. با یک تخفیف فوق ‌العاده  زمان ‌های مرده در آژانس خود را به بهترین نحو احیا کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *