روش و اصول درست تبلیغات

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس

استفاده از ارسال اس ام اس باید به شکلی طراحی شده از قبل با روش و اصول درست تبلیغات همراه باشد این که مشتریان شما تمایل دارند چه بازه زمانی و چه تعداد پیام در مدت مشخص دریافت کنند و مشخصا به چه توضیحاتی از آن محصول را نیاز دارند همه این موارد از بخش های مهمی است که قبل از ارسال پیامک با پنل ارسال اس ام اس باید با اصول درست و صحیح سنجیده شود.

شما می توانید در تبلیغات خود از مهارت های روانشناسی در ترغیب مشتری استفاده کنید تا نتیجه ای مطلوب از تبلیغات پیامکی خود بگیرید.

تابحال توانسته اید از ارسال اس ام اس زمان بندی شده به عنوان یک مزیت تبلیغاتی نسب به رقبایتان استفاده کنید؟


قطعا تبلیغات به وسیله پنل ارسال اس ام اس یکی از بهترین وسایل ارزان قیمت برای جلب توجه مشتریان و ارسال سریع خبرهای مربوط به کسب وکار شما و همچنین تبلیغات کالاهایتان است.


می توانید با ارسال پیامک به مخاطبان خود بگویید که شما برای جشن افتتاح فروشگاه در تاریخ …. در محل فروشگاه دعوتید با ارسال اس ام 15 درصد تخفیف دریافت کنید.

با ارسال اس ام اس به راحتی می توانید مشتریانتان را به وبسایتتان بکشانید.

نمی توانید پیام های طولانی و یا عکس محصولاتتان را در اس ام اس بگذارید ولی با یک قلاب خیلی قدرتمند می توانید با تحریک حس کنجکاویشان آن ها را به وبسایتتان  کشانده و تمام اطلاعات لازم را به آن ها منتقل کنید.

طبق آمار افراد در هر روز بیش از 150 بار در حدود سه ساعت به موبایل خود مراجعه می کنند.

90 درصد افراد بعد از دریافت یک پیغام تبلیغاتی در جهت درستی آن تحقیق کرده 61 درصد آن ها شروع  به برقراری ارتباط با فروشنده می کنند و در نهایت بیش از نیمی از آن ها اقدام به خرید خواهند کرد.

تحقیقات نشان می دهد که 16 درصد کاربران در همان لحظه ی خواندن پیام تصمیم خود را گرفته اند.

این ارقام بیانگر آن است که تبلیغات پنل ارسال اس ام اس در حدود 10 برابر روش های قدیمی تبلیغات موثرتر خواهد بود.

طبق آمار مرکز مطالعات و تحقیقات تلفن همراه در ایران از حدود 70 میلیون مشترک تلفن همراه تنها 20 میلیون از آن ها دارای تلفن هوشمند بوده و در حدود 50 میلیون از این افراد تنها می توانند از سرویس پنل اراسل اس ام اس استفاده کنند.

برای اینکه  نتیجه مطلوبی از ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود بدست آورید بهتر است پیامک خود را در طول روز از ساعات 9 تا 1 بعدظهر و از 4 تا 8 شب ارسال کنید.

چرا که ارسال اس ام اس در ساعات استراحت  فرد نه تنها او را جذب نمی کند بلکه باعث نارضایتی مخاطب خواهد شد و این کار باعث هدر رفتن وقت و هزینه شما می شود.

اگر می خواهید پیامک تبلیغاتی شما اثر مطلوبی داشته باشد بهتر است پیام خود را در زمان های معین و به دفعات مشخص ارسال کنید.

به طور مثال هر 3 ماه حداقل 5 تا 7 بار به مخاطبان خود پیام بفرستید اگر تصمیم دارید فقط یک بار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پیشنهاد می شود وقت وهزینه خود را هدر ندهید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *