روش های گوناگون تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

روش های مختلفی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی وجود دارند. شما می توانید با یکی از روش های زیر اس ام اس های خود را از طریق پنل اس ام اس ارسال کنید. انتخاب یکی از روش های زیر به نیاز شما بستگی دارد و تاثیری در کیفیت ارسال ندارد.

ارسال به شهر یا محدوده خاص:

برای ارسال به شهر یا محدوده ای خاص می توانید از ماژول ارسال هدفمند استفاده کنید و مثلا استان مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا به کدپستی های خاصی ارسال اس ام اس کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی با توجه به منطقه:

برای ارسال اس ام اس منطقه ای، شما باید وارد پنل اس ام اس شوید، پس از ورود به سامانه  به بخش ارسال هدفمند مراجعه نمایید.

در این بخش شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید، مثلا برای ارسال پیامک منطقه ای به شهر تهران، تهران را از لیست انتخاب می کنید.

در همین صفحه متن پیامک خود را تایپ می کنید، نوع ارسال پیامک تصادفی یا ترتیبی را انتخاب می کنید و دکمه ارسال را می زنید، پیامک شما به مخاطبین شما ارسال خواهد شد.


ارسال sms منطقه ای برای اصنافی که کارشان محدود به محیط اطراف می باشد یا بیشترین تعداد مشتریان خود را از محدوده اطراف خود دارند کاربرد بیشتری خواهد داشت.


البته شما می توانید به کل شهر مورد نظر ارسال پیامک داشته باشید اما با ارسال منطقه ای، زمانبندی و نظم بهتری برای ارسال خواهید داشت.

و می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به کل شهر مورد نظر خود پیامک ارسال کنید، این در حالی است که اگر به صورت رندوم ارسال اس ام اس کنید، بعد از مدت به برخی اشخاص تکراری پیام کوتاه ارسال کرده اید.

ارسال پیامک به تفکیک مشاغل خاص:

یکی از مزیت هایی که در پنل اس ام اس وجود دارد این است که می توانید ارسال اس ام اس کنید برای یک سری مشاغل خاص.

ارسال پیامک براساس سن و جنسیت:

شما می توانید اگر نوع تبلیغات شما مربوط به سن و جنسیت خاصی است با پنل اس ام اس اس ام اس های خود را بر اساس تفکیک جنسیت و سن ارسال کنید.

ارسال اس ام اس به بانک شماره موبایل خودتان:

این روش از بهترین و موثرترین روش های پنل اس ام اس تبلیغاتی می باشد، زیرا قطعا بانک شماره موبایلی که شما از مشتریانتان جمع آوری کرده اید، برای شما کاربرد بیشتری خواهد داشت.

در واقع مشتریان شما قطعا تمایل دارند که از شما پیامک دریافت نمایند، با استفاده از پنل اس ام اس می توانید شماره موبایل های خود را در کادر مربوطه کپی کنید و اقدام به ارسال نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *