رابطه مفید و بلند مدت با مشتری پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

با استفاده از سامانه اس ام اس می توانید ارتباط با مشتری را مدیریت کنید و از طریق ارسال اس ام اس رابطه ای مفید و بلند مدت با مشتری کسب و کار خود داشته باشید. بهتر است بدانید که هزینه های حفظ مشتریان موجود سامانه بسیار کم تر از جذب مشتریان جدید است. تبلیغات با سامانه مستقیم و بدون واسطه می باشد.

هدف ارتباط با مشتری


هدف تبلیغات سامانه اس ام اس حفظ و تقویت روابط با مشتری و تامین اهداف و تحقق تعهدات طرفین است.


هدف مدیریت ارتباط با مشتری ایجاد رابطه اثربخش با مشتری و پایدارسازی آن است که در نهایت منجر به ایجاد وفاداری مشتری گردد تا او هرگز سازمان را ترک نکند.

در تبلیغات پیامکی در نظر بگیرید که:

  1. اگر هدف ارتباط با مشتری تحقق یابد به معنای آن است که مشتری از سازمان راضی بوده و در آینده نیز نیازهای خود را از شرکت تامین خواهد کرد.
  2. وقتی مشتریان از شرکت راضی باشند خود آن ها بهترین تبلیغ برای شرکت و محصولات، نزد اقوام و دوستان و همکاران خواهند بود.

مشتری مهم ترین منبع رشد

روابط اثربخش با مشتری موجب می شود که وفاداری مشتریان به شرکت و سامانه اس ام اس افزایش یافته و در صورت ایجاد وفاداری مدت آن نیز طولانی شود.

مشتریان مهم ترین منبع برای یادگیری و رشد هستند، رابطه اثربخش موجب می شود آن ها ایده های جدید درباره کالا با ارسال اس ام اس به شرکت ارائه دهند.

وقتی شرکت کالاهای جدیدی به بازار عرضه می کند یا در کالاهای موجود تجدید نظر می کند مشتری با سامانه اس ام اس خرید بیشتری می کند.

مشتری دارائی ارزشمند

اگر می خواهید مشتریان سامانه اس ام اس بیشتر وفادار باشند باید به مشتریان ثابت کنید که با تمام وجود و صمیمانه به منافع آن ها فکر و عمل می کنید و حاضر هستید برای خوشبختی مشتری از منافع کوتاه مدت خود بگذرید.

بهتر است باور عمیق داشته باشید مشتری سامانه یک دارائی بسیار بسیار با ارزش است. مشتری مانند بقیه دارائی های شرکت بلکه مهم تر از آن ها، یک دارائی ارزشمندتر است و به همین دلیل باید به نحو شایسته مدیریت شود.

رابطه با قلب و روان مشتری

حفظ مشتری نیازمند برقراری رابطه ی عمیق عاطفی و بلند مدت با اوست در این صورت است که مشتریان علاوه بر خرید، عواطف و احساسات خود را نیز به شرکت معطوف می کنند.

شرکت ها می توانند با سامانه اس ام اس رابطه بلند مدت با قلب و روان مشتری برقرار نمایند که نتیجه آن ایجاد تجربه مثبت و لذت بخش برای مشتری است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *