دست یابی به نتایج مفید در تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

در واقع برای آغاز هر کمپین تبلیغاتی پنل اس ام اس نیازمند یک طرح پیاده شده بر اساس تمام واقعیت های موجود و پیش بینی های نزدیک به واقعیت می باشید. دست یابی به نتایج مفید در تبلیغات ارسال اس ام اس نیازمند به برنامه ریزی و استفاده از یک راه کار هدفمند در اجرای آن می باشد. حمل تلفن همراه در تمامی طول روز بی شک موجب موفقیت تبلیغات با پیامک می شود.


پیامک تبلیغاتی در نگاه اول شاید فقط ارسال اس ام اس به نظر برسد اما در حقیقت این شروع اجرای تعهد شما در برابر مشتریان شما است.


برای شروع ارسال اس ام اس شما نیازمند یک شماره اختصاصی و یک پنل اس ام اس می باشید. اما مهم تر از این ها داشتن یک دید وسیع درباره نحوه تاثیرگذاری پیامک بر مخاطبین شما می باشد.

راه کار پیاده سازی تبلیغات پیامکی:

 • تعیین هدف و برنامه ریزی
 • تامین مقدمات اجرای برنامه
 • شروع تبلیغات
 • ارسال اس ام اس تبلیغاتی با استفاده از سیستم پنل پیامک
 • بررسی و سنجش بازخورد
 • آنالیز و نتیجه گیری

1- تعیین هدف و  برنامه ریزی

اهداف تبلیغات با ارسال اس ام اس برای افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. مهم ترین نکته در تعریف اهداف در نظر گرفتن شرایط به صورت کامل و منطبق بر واقعیات می باشد.

تعدادی از این اهداف به شرح زیر است:

 • افزایش تعداد مشتریان جدید
 • افزایش فروش یک یا چند محصول خاص
 • افزایش بازدید مشتریان از محصولات
 • افزایش حضور در رویدادهای خاص
 • افزایش  آگاهی مشتریان در مورد محصولات و دستاوردهای جدید

2- تامین مقدمات اجرای برنامه

شروع تبلیغات ارسال اس ام اس نیازمند زمانی برای فراهم کردن پیش نیازها و مقدمات لازم است. قبل از شروع برنامه تبلیغاتی خود حتما باید مقدمات اولیه را به نحو احسن فراهم نمایید.

هر کسب وکاری برای شروع تبلیغات پیامکی خود نیازمند معرفی اولیه خود می باشد. یک ایده عالی برای شروع می تواند به شما در جذب مشتری کمک کند.

اگر فروشگاهی دارید می توانید درون فروشگاه خود طرح سنجش رضایت مندی مشتریان را از طریق پیامک راه اندازی نمایید. کارکنان داخل فروشگاه باید آموزش ببینند تا مردم را برای ملحق شدن به برنامه پیامکی راهنمایی و تشویق کنند.

در تمامی موارد، ثبت نام در طرح برنامه پیامکی زمانی با بهترین بازخورد همراه است که ثبت نام فرد در برنامه برای او سود و یا نتیجه فوری در پی داشته باشد.

کارکنان و کارمندان شما از هر رسانه تبلیغاتی دیگری به مشتری نزدیکتراند. از این مسئله به بهترین نحو استفاده کنید، زیرا که آن ها می توانند تاثیرگذارترین تبلیغ کننده برای برنامه پیامکی شما باشند.

3- شروع تبلیغات

بخش های سخت کار انجام شده و حالا نوبت تزریق شور و هیجان به برنامه است. لیست همه افراد مایل به شرکت در برنامه تهیه شده، تصمیم گیری در مورد پیشنهاد اولیه انجام شده است.

در شروع می توانید با ارائه یک پیشنهاد خاص یک روزه تا جایی که می توانید مشتریان بیشتری را درگیر این برنامه کنید و تا حد امکان به تعداد مشتریان شما اضافه کند.

 4- ارسال اس ام اس تبلیغاتی با استفاده از سیستم پنل پیامک

این مرحله آسان ترین بخش طرح تبلیغات پنل اس ام اس است. حالا فقط باید از نرم افزار ارسال اس ام اس استفاده کنید تا تبلیغات خود را زمان بندی و تایید کنید.

در انتهای هر پیام می توانید این عبارت را درج کنید این پیام را به بهترین دوستان خود ارسال کنید. افراد دوست دارند پیام های مناسب و مفید را به دوستان خود ارسال کنند و آن ها را نیز در هدایای شما شریک کنند.

این کار باعث می شود که پیشنهاد شما به طور ویروسی منتشر شود و حتی درجه اهمیت آن از ارسال توسط خودتان بیشتر باشد.

 5- بررسی و سنجش بازخورد

این یک مرحله اساسی و مهم است که غالبا به آن کم تر توجه می شود. سنجش کارایی تبلیغات پیامکی یک فاز بحرانی در موفقیت مداوم برنامه پیامکی شما است.

در این مرحله شما باید از طریق یک کد، کمپین های مختلف را از هم تفکیک کنید و نتیجه حاصل از هر کدام را بررسی کنید.

6- آنالیز و نتیجه گیری

حالا وقت آن رسیده که اهداف مورد نظر خود از اجرای این برنامه را با نتایج واقعی اجرای آن مقایسه کنید. اگر نتایج واقعی پایین تر از اهداف شما باشند، ممکن است نتایج را دست بالا گرفته باشید، یا ممکن است تبلیغات پنل اس ام اس شما در زمان نادرست ارسال شده باشد یا هر دلیل دیگری داشته باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *