داشتن شغل دوم با تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

امروزه با گسترش فعالیت ها و انجام آن ها از طریق کامپیوتر و اینترنت اکثریت در صدد انجام کاری هستند که هماهنگ با این دو مورد بوده و به فکر کسب درآمد و داشتن شغل دوم با تبلیغات پیامکی هستند کسب درآمد از طریق ارسال اس ام اس با سامانه اس ام اس بسیار پر در آمد است.

شما با داشتن سامانه اس ام اس حتما شغل پر درآمدی خواهید داشت زیرا ما با گسترش روز افزون کاربران تلفن همراه مواجه هستیم.

با راه‌اندازی سامانه نمایندگی ارسال اس ام اس از چند طریق درآمد خواهید کسب کرد:

  • سود پیامک‌های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد.

اگر کاربران روزانه 50000 پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان 2 تومان سود داشته باشد درآمد روزانه شما به 100 هزار تومان خواهد رسید.

  • فروش پنل‌های پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.


هر شخصی می‌تواند از ارسال اس ام اس برای توسعه کسب و کار خود استفاده نماید بنابراین شما می‌توانید مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید.


  • فروش خطوط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد.

بهتر است بدانید که با فروش خطوط رندتر سود بیشتری خواهید داشت.

  • یک چشم ‌انداز نهایی

به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز بیشتر می‌شود با بالا رفتن حجم ارسالی‌های شما تخفیفاتی نیز شامل حال شما می شود و به این ترتیب سودتان بالاتر خواهد رفت.

تا جایی که با ارسال 200000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید با دریافت نمایندگی شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنه شخصی خود به فعالیت بپردازید.

می‌توانید به صورت کاملا مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه اس ام اس را در دستان خود بگیرید.

شما می‌توانید بخش‌های مختلف این سامانه را با توجه به صلاح‌ دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر خود را به روی آن پیاده کنید.

می توانید بسته‌های مختلف سامانه اس ام اس را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید امکانات دلخواه را به آن ها تخصیص داده و قیمت آن ها را مشخص کنید.

شما حتی می‌توانید تعرفه‌های ارسال اس ام اس خود را نیز مشخص کنید بنابراین امکان این وجود دارد در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

به تدریج نام تجاری شما مطرح ‌تر شده و تعداد کاربران سامانه اس ام اس افزایش خواهند یافت در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانه اس ام اس خود راه ‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.

همچنین ایجاد یک بانک شماره تلفن اختصاصی برای سامانه نیز می‌تواند باعث جذب مشترکان بیشتری به سامانه گردد با این روند و با افزایش کار شما حتی می‌توانید یک طراحی جدید را بروی وب‌سایت خود بارگذاری کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *