خلاقیت در سامانه اس ام اس

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

امروزه استفاده از سامانه اس ام اس به قدری محبوبیت پیدا کرده است که باید در استفاده از آن خلاق باشید وگرنه پیامک های تبلیغاتی شما مانند بسیاری از پیامک های تبلیغاتی نادیده گرفته خواهند شد. تاثیر گذاری ارسال اس ام اس به نحوه ی استفاده از آن بستگی دارد. مدیران بسیاری، موفق به استفاده درست از تبلیغات پیامکی نمی شوند و به همین علت است که تجارت آن ها با شکست مواجه می شود.


تبلیغات پیامکی ابزار تبلیغاتی بسیار مناسبی برای تجارت های کوچک و معمولی می باشد.


متخصصان معتقدند در صورتی که از تبلیغ سامانه اس ام اس به درستی استفاده شود، می تواند در مدتی کوتاه کسب و کار شما را رونقی بی سابقه بخشد. بقا بازار کار توسط تبلیغات پیامکی تضمین می شود.

کارهایی که در تبلیغات پیامکی نباید انجام داد به شرح زیر است:

  • در پیامک از کلمات ثقیل استفاده نکنید

پیامک های تبلیغاتی همیشه باید ساده و مفهوم باشند. لزومی ندارد که همه جزئیات را در یک پیامک ارسال نمایید. تنها اطلاعات مورد نیاز را به مشتریانتان بدهید.

در پیامک از کلمات ثقیل استفاده نکنید. به یاد بسپارید که پیامک های شما باید مشتریان را به سمتتان جذب کند، نه اینکه آن ها را پراکنده کند.

  • از پیامک به عنوان تنها ابزار تبلیغ استفاده نکنید

از تبلیغات پیامکی به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی خود استفاده کنید، نه تنها ابزارتان. به خاطر بسپارید که هدف استفاده از پیامک برقراری رابطه ای مستحکم با مشتریانتان می باشد.

با استفاده از پیامک به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی تان، در کوتاه مدت می توانید به تمامی اهداف خود دست یابید. در یک بازار رقابتی شما باید از تمامی ابزار موجود برای رشد و ارتقا سطح تجارت خود استفاده کنید.

  • بدون زمانبندی، پیامک ارسال نکنید

پیامک ابزار اطلاع رسانی آنی و لحظه ای به شمار می آید، به این معنی که زمان ارسال پیامک ها اهمیت بسیار بالایی دارد. اگر پیامک شما زودتر یا دیرتر از موعد به دست مخاطبانتان برسد تاثیر گذاری خود را از دست خواهد داد و شما به مرور مشتریان خود را از دست می دهید. همیشه از اینکه پیامک در بهترین زمان به دست مخاطبانتان می رسند اطمینان پیدا کنید.

  • ارسال اس ام اس متعدد

سرازیر کردن پیامک های غیر ضروری در صندوق دریافت مخاطبانتان، کاری بیهوده است. اگر پیامکی را در گذشته به مخاطبانتان ارسال کرده اید، آن را برای بار دوم برایشان نفرستید. این کار هیچ تاثیری بر کسب و کار شما نخواهد داشت.

مشتریان همیشه می خواهند از اخبار و اطلاعیه های جدید شما با سامانه اس ام اس باخبر شوند بنابراین اگر حرف جدیدی برای گفتن ندارید، بهتر است پیامکی را برای آن ها ارسال نکنید.

اگر شما به ارسال اس ام اس متعدد خود ادامه دهید، در نهایت مشتریانتان از این رفتار شما آزرده خواهند شد و ارتباط خود را با شما و تجارتتان قطع خواهند کرد. بنابراین بهتر است که همیشه به فکر محتوا و کیفیت پیامک های تبلیغاتی خود باشید تا تعداد و تکثر آن ها.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *