حمل تلفن همراه در تمامی طول روز

ارسال اس ام اس,سامانه ارسال اس ام اس

بسیاری از کاربران تلفن همراه در تمامی طول روز به هر کجا که می روند تلفن همراه خود را نیز با خود حمل می کنند و با آن ارسال اس ام اس می کنند. همچنین در حال حاضر سامانه ارسال اس ام اس ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی نسبت به انواع دیگر تبلیغات به شمار می آید. در واقع تمرکز در خواندن متن پیامک تبلیغاتی بسیار بیشتر از سایر روش ها است.

اکنون ابزارها بسیاری اعم از تلویزیون، رادیو، وب سایت، مجله و روزنامه، اینترنت، تلفن همراه و… برای تبلیغات وجود دارد که پیامک نیز در چند سال گذشته به جمع این ابزارهای تبلیغاتی پیوسته است.


گسترش روز‌افزون روش های زندگی در عصر ارتباطات، اصلی ترین عامل بروز تغییرات خواسته و ناخواسته در جوامع امروزی است.


با پیشرفت تکنولوژی تقریبا تمام روابط فرم و شکل نوینی به خود گرفته است و امر فروش و بازاریابی نیز از این امر مستثنی نمی باشد. سامانه ارسال اس ام اس از تمامی ابزارها موفق تر عمل کرده است، دلیل این اتفاق نیز شخصی تر بودن و هدفمندتر و فراگیرتر بودن پیامک می باشد.

با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید از مشاهده ی درصد بالایی از پیامک های خود توسط مخاطبین اطمینان داشته باشید. به عبارت دیگر می توانید با کم ترین هزینه بیشترین میزان بازدید و بازخورد را در مقایسه با ابزارهای ارتباطی دیگر داشته باشید.

ویژگی های برتر تبلیغات پیامکی:

  • سرعت بالای انتقال پیام
  • ارسال پیامک انفرادی
  • هزینه پایین اطلاع رسانی
  • دسترسی همیشگی به مخاطبین

سرعت بالای انتقال پیام

پیامک های تبلیغاتی را می توان به صورت برنامه ریزی شده در کم ترین زمان برای گروه های خاص از مخاطبین هدف که از پیش شناسایی و تعریف شده اند شده اند، ارسال اس ام اس نمود.

ارسال پیامک انفرادی

این مزیت می ‌تواند برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی مستقیم بسیار مناسب و مفید باشد ‌و با توجه به سفارشی بودن این روش، ارزش پیامک ارسالی را برای افراد افزایش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

هزینه پایین اطلاع رسانی

بررسی های انجام شده حاکی از آن است که بازاریابی به وسیله تلفن همراه می تواند مقرون به صرفه تر از سایر روش ها باشد.

نرخ پاسخ گیری از ارسال اس ام اس برای تلفن همراه می تواند حدود ۲۰ بار بیشتر از سایر رسانه ها باشد. همچنین مخاطبین با هزینه ای ناچیز می توانند با این رسانه ارتباط متقابل برقرار کنند.

 دسترسی همیشگی به مخاطبین

کاربران گوشی همراه، این وسیله را در اکثر اوقات از روزهمراه خود حمل می کنند. از این رو یک مجموعه می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور همیشگی ارتباط خود را با مخاطبان حفظ نموده و در مواقع اضطراری، پیام های خود را در اسرع وقت به ایشان ارسال کند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *