تکنولوژی حرف اول را در تمام کشورها می زند

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

تبلیغات پنل اس ام اس در چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری کرده است و تکنولوژی حرف اول را در تمام کشورها می زند. اکثر کسب و کارها به طور میانگین حداقل یک با از تبلیغات با ارسال اس ام اس استفاده کرده اند.

تبلیغات پیامکی یک تجارت پر سود محسوب می شود، درآمد نسبتا زیاد تبلیغات پیامکی دلیل گسترش آن است شاید کسی فکر نکند که درآمد این نوع تبلیغات فقط در یک روز میلیاردی باشد.


هر چقدر بر روی طراحی متن پیامک خود تمرکز داشته باشید مسلما بازده بیشتری را شاهد خواهید بود ارسال اس ام اس تبلیغاتی می تواند با یک سوال و قرعه کشی ارسال شود.


وعده یک قرعه کشی واقعی در انتهای متن پیامک می تواند مخاطب را تشویق به ارسال کد مورد نظر شما نماید.

هر کد می تواند نشان دهنده یک ارسال خودکار پیامک با محتوای تبلیغاتی شما باشد البته نرم افزار ارسال اس ام اس شما می بایست امکان قرعه کشی و نظرسنجی را داشته باشد تا بتوانید از این ابزار بصورت خودکار و در کمترین زمان ممکن استفاده کنید .

بهتر است قبل از شروع کار مراحل طراحی متن پیامک تا ارسال اس ام اس و گزارشات بازده تبلیغات را بدانید.

قبل از طراحی متن پیامک بهتر است اهداف خود را به مشاورین بازرگانی و بازاریابی تحویل بدهید و از هر کدام یک متن حداکثر با 70 یا 140 کاراکتر دریافت کنید.

پس از مشورت و دریافت نظرات سایر کارشناسان کلیه متن ها را در نرم افزار پیامک بخش متن های ذخیره شده وارد نموده و متن ها را ذخیره نمایید.

هر کدام از پیامک های پیشنهادی را برای خودتان یا دیگران ارسال نمایید و دقت کنید تعداد کاراکترهای پیامک فارسی شما به میزان بوجه ای باشد که شما برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی در نظر گرفته اید.

با ارسال پیامک های پیشنهادی به چند شماره موبایل مربوط به پرسنل و کارشناسان فروش و بازاریابی نظرات مربوط به متن هر پیامک را دریافت کنید.

دقت کنید تکنولوژی پنل اس ام اس تبلیغاتی یک فناوری جدید در تبلیغات محسوب میشود و احتمال جمع آوری حتی چند نظر اشتباه نیز وجود دارد.

به همین منظور بهتر است پس از دریافت نظرات نهائی، پیامک های مورد نظر را در کنار یکدیگر گذاشته و با هم مقایسه نمایید.

پیامک تبلیغاتی جایگزین تبلیغات مطبوعاتی و ایمیلی شده است.

ارسال پیامک تبلیغاتی به کدپستی مناطق و همچنین ارسال اس ام اس به بیش از 190 صنف گوناگون و طبقه بندی شده بهترین شیوه تبلیغات در ایران شناخته شده است.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق پنل اس ام اس مانند سایر روش های تبلیغات اگر درست و استاندارد انجام نشود نه تنها ممکن است نتیجه ی خوبی نداشته باشد بلکه ممکن است نتیجه کاملا ضد تبلیغ داشته باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *