تنها راه مطمئن شدن

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

هیچ کس نمی‌تواند موفقیت یک تبلیغ پیامکی با ارسال اس ام اس را ضمانت کند تنها راه مطمئن شدن تست کردن آن است ولی تعدادی از عناصر هستند که با بکار بردن آن ها می‌توان شانس موفقیت یک تبلیغ یا سامانه اس ام اس را افزایش داد. بهتر است در تبلیغ کسب و کار خود عوامل عدم موفقیت در یک فروش پیامکی را بدانید.

از این عناصر جهت موفقیت در تبلیغ با سامانه اس ام اس استفاده نمایید:

  • روی اهدافتان تمرکز کنید

تا زمانی که ماهیت چیزی که می‌خواهید را ندانید آن را به دست نمی‌آورید این اصل هم در زندگی شخصی و هم تهیه تبلیغ پیامکی موثر است.

اگر می‌خواهید مردم نسبت به تبلیغ با ارسال اس ام اس شما عکس‌العمل نشان دهند حتما باید هدف مشخصی داشته باشید. آیا هدفتان این است که به فروشگاهتان بیایند و از محصولات منحصر به فرد شما دیدن کنند و محصولات شما را خریداری کنند؟


در تبلیغات پیامکی هدفتان هر چه که باشد باید تمام عناصر تبلیغ را طوری درگیر آن هدف کنید که مشتریان متقاعد شوند آن هدف برآورده می‌شود.


فرض کنید هدفتان این است که مشتریان را جهت مراجعه برای دیدن از محصولات ترغیب نمایید در این ‌صورت مثلا باید بگویید: همین حالا برای بازدید از محصولات ما مراجعه کنید.

اگر تبلیغ شما شامل یک شاهد است از او بخواهید تا سخن خود را با چنین جمله‌ای شروع کند یک بار بازدید از محصولات ما می‌تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد.

اهداف چندگانه می‌توانند باعث سردرگمی مشتریان گردند و زمانی ‌که مردم سردرگم شوند معمولا عملی انجام نمی‌دهند.

  • تهیه تبلیغ هوشمندانه

اولین قدم در موفقیت یک تبلیغ با سامانه اس ام اس افزایش احتمال دیده شدن آن از طرف گروه هدف است. استفاده از تبلیغی که برای یک رادیوی بین المللی تهیه شده در یک رادیوی محلی موسیقی نمی‌تواند ‌ایده خوبی باشد.

در مورد علایق بازار هدف خود اطلاعات کسب نمایید و از علایق مخاطبان باخبر شوید.

تا زمانی که در مورد این مسائل اطلاعاتی نداشته باشید نمی‌توانید تبلیغ پیامک هوشمندانه بسازید در حقیقت پول خود را دور ریخته‌اید بدون آنکه بازار هدفتان تبلیغ شما را دیده باشند.

  • مزیت رقابتی انحصاری

چرا مصرف‌کنندگان باید به جای رقبایتان با شما تجارت کنند؟ حتی گاهی با وجود قیمت بالاتر.

آیا شما زحمت بیشتری از قابلیت انتخاب را به مشتریان پیشنهاد می‌کنید؟ یا از لحظه سفارش به مدت 8 ساعت کالای سفارش داده شده را تحویل می‌دهید؟

از آنجا که غالبا مزیت رقابتی انحصاری شما مهم‌ترین چیزی است که می‌توانید به مشتریان پیشنهاد نمایید توجه کنید که در سر تیتر تبلیغ با سامانه اس ام اس به برگه گارانتی محصولات خود اشاره کنید.

اگر احتمالا از حداقل یک مزیت رقابتی برخوردار نیستید بهتر است سریعا به فکر آن باشید.

اگر مزیت رقابتی منحصر به فردی که بتوانید ارزشمندی آن را متذکر شوید ندارید و فقط به قیمت خود به عنوان یک مزیت رقابتی انحصاری تاکید می‌کنید این کار باعث از دست دادن جایگاهتان خواهد شد و تبلیغات ارسال اس ام  اس با سامانه اس ام اس موفقی نخواهید داشت.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *