تفاوت دیدن و خواندن پیامک تبلیغاتی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

ممکن است فکر کنید هیچ تفاوتی بین دیدن و خواندن پیامک تبلیغاتی نیست ولی این کاملا نادرست است. درست است که ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس راه تبلیغاتی مناسبی است اما در واقع از خواندن یک پیامک تبلیغاتی تا دیدن آن پیامک، از زمین تا آسمان فاصله است.


بسیاری از کسب و کارها با ارسال اس ام اس تبلیغاتی نامناسب به مشتریان و مخاطبان، فرصت دیده شدن را از خود میگیرند.


خلاقیت در ارسال

اگر در ارسال اس ام اس تبلیغاتی هرچه بیشتر با خلاقیت خود مشتریان را شگفت زده کنید، بیشتر فرصت جلب اطمینان مشتریان خود را خواهید داشت.

با توجه به این که تبلیغات پیامکی پر قدرت ترین ابزار مدیریتی در بازاریابی است، اما در این میان پیامک های تبلیغاتی که بدون توجه به اصول صحیح ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق سامانه اس ام اس فرستاده می شوند، تنها دیده می شوند و مشتریان به محتوای درون پیامک تبلیغاتی آن توجه نمی کنند که این اتفاق شما را به مرز شکست نزدیک و نزدیک تر می کند.

تا جایی که حتی مشتریان پیامک شما را نخوانده پاک کنند.

تاثیر متن پیامک

بنابراین بهتر است ابتدا احساس مخاطبان پیام های تبلیغاتی هنگام دریافت پیامک تبلیغاتی را بدانید و بشناسید و سپس پیامکی تبلیغاتی ارسال کنید که آنقدر جذاب باشد تا مخاطب پیامک تبلیغاتی را مجبور به خواندن دقیق آن کند.

این دقیقا همان روشی است که بازاریابان موفق پیامکی توانسته اند از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی مشتریان بیشتری را جذب کنند و فروش بیشتری را حاصل شوند.

انتظارات ساده از پیامک تبلیغاتی:

  • محصولی که آنها نیاز دارند معرفی کند.
  • اطلاعات مفید و با ارزشی را در اختیار آنها قرار دهد.
  • کوتاه و مختصر و مفید باشد.
  • ساده ترین راه ارتباطی در آن مشخص شود.
  • اطلاعات لازم برای معرفی محصول به طور مختصر بیان شده باشد.
  • سود و مزیتی برایشان در خرید محصول وجود داشته باشد.

اما در مقابل عدم رعایت این موارد به مرور زمان باعث می شود مخاطبان به پیامک تبلیغاتی شما توجهی نداشته باشند و در این صورت تبلیغات پیامکی اثرگذار نخواهید داشت.

فراموش نکنید که اگر بتوانید توجه مخاطب را به اندازه کافی به پیامک تیلیغاتی ارسال شده جلب کنید، بدون شک فرآیند فروش محصول را ساده تر خواهید کرد.

چرا که مشتریان اعتماد بیشتری به شما می کنند و ترجیح می دهند اگر خرید خود را از طریق بازاریابی پیامکی انجام می دهند، از معتبرترین و مورد اطمینان ترین این پیامک ها خرید کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *