تفاوت خطوط اختصاصی و اشتراکی

ارسال اس ام اس

برای تبلیغات کسب و کار خود می توانیم از ارسال اس ام اس استفاده کنیم برای ارسال اس ام اس از شماره های مجازی استفاده می شود که این شماره ها به دو دسته خطوط اختصاصی و خطوط اشتراکی تقسیم می شوند. شما می توانید راهنمای دریافت خطوط خدماتی در سال 1396 را، نیز مورد بررسی قرار دهید.

خطوط اشتراکی که به خطوط عمومی نیز معروف هستند، خطوطی هستند که روی تمامی پنل ها موجود می باشد و خطوط اشتراکی به صورت امانتی در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد.

چندین کاربر از این خطوط به صورت همزمان استفاده می کنند این خطوط تنها قابلیت ارسال اس ام اس را دارا بوده و قابلیت دریافت اس ام اس را به دلیل استفاده ی چندین کاربر دارا نمی باشند.


خطوط اشتراکی به نام شرکت و یا شخص نماینده است ولی خطوط اختصاصی به نام کاربری است که از آن ارسال اس ام اس می کند.


خطوط اختصاصی، خطوطی هستند که کاربران علاوه بر ارسال اس ام اس دریافت اس ام اس نیز می توانند داشته باشند و کلیه ارسال ها و دریافت های اس ام اس مربوط به کاربر صاحب خط بوده و شخص دیگری امکان استفاده از این خط را دارا نمی باشد.

کاربران می توانند در خطوط اختصاصی، کلیه اس ام اس های خود را در قسمت گزارش اس ام اس دریافتی مشاهده و از اس ام اس ها خروجی اکسل نیز تهیه کنند.

مزیت خطوط اختصاصی علاوه بر دریافت اس ام اس این است که کاربران می توانند خطی با شماره مشابه خط موبایل یا محل کار خود داشته باشد بعد از ارسال اس ام اس با این خط، اگر شماره کاربر در تلفن همراه مخاطب ذخیره باشد اس ام اس با نام خود کاربر به دست ایشان می رسد.

با استفاده از خطوط اختصادی شما می توانید اقدام به برگزاری مسابقه، نظرسنجی از طریق ارسال اس ام اس کنید.

خطوط اختصاصی می توانند از هر اپراتوری و تعداد ارقام 6تا 14 رقم استفاده کنند و هر چه قدر تعداد ارقام کمتر مبلغ خط بالاتر است.

تعداد ارقام خطوط اختصاصی در کیفیت ارسال اس ام اس هیچگونه تاثیری ندارد و هر شخصی با توجه به روش تبلیغات خود می تواند تعداد ارقام اختصاصی خود را انتخاب کند.

به طور مثال: اگر شما بخواهید شماره ارسال اس ام اس خود را در سامانه تصویری و رادیویی اعلام کنید، رند و کم بودن ارقام بسیار مهم است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *