تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی انسان ها دارد

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تبلیغ پیامکی عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با ارسال اس ام اس سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. تبلیغ با سامانه اس ام اس رشته در زندگی اجتماعی انسان ها دارد.

شکل‌های مختلف تبلیغات از زمان‌های دور با انسان همراه بوده‌اند و امروزه تبلیغات پیامکی بسیار فراگیر شده و در هر کسب و کاری دیده می شود. تبلیغات سامانه اس ام اس موضوعی که کاملا جا افتاده است.

مثلا اگر بخواهیم آگهی‌های اشیاء گمشده را معیار قرار دهیم می‌توانیم تا دوران اختراع پاپیروس به عقب برویم و مصداق‌های تبلیغات را پیدا کنیم.

اگر تبلیغات روی دیوارها را نقطه‌ی آغاز جدی تبلیغات بگیریم می‌بینیم بهاتیا در کتاب خود توضیح می‌دهد که از چهارهزار سال قبل از میلاد مسیح هم روی سنگ‌های بزرگ و صخره‌های هندی نمونه‌های پیام‌های تبلیغاتی مشاهده شده است.

در کشور چین هم حدود هزار سال قبل نمونه‌های جدی لوگوهای تجاری برای مغازه‌ها مشاهده شده است.


تبلیغات هم چیزی شبیه خلاقیت و عشق و آرامش است تقریبا همه می‌توانیم تا حد خوبی تشخیص بدهیم که چه چیزی تبلیغ است و چه چیزی نیست.


تعریف تبلیغات در نگاه وینستون فلتچرما:

تبلیغات به عنوان تنها راه ارتباط با مشتری و ارسال اس ام اس به او تلقی می‌شد.

امروزه دانش بازاریابی به ما آموخته است که هر محصول به شکل‌های مختلف با مخاطب و مشتریان خود رابطه برقرار می‌کند.

ارسال اس ام اس یکی از شکل‌های ارتباط با مخاطب است و ما می توانیم با سامانه اس ام اس پیام‌های زیادی به مخاطبان خود می‌دهیم.

تبلیغات با سامانه اس ام اس باعث شده است که ارتباط با مشتریان به صورت ساده و در کم ترین زمان اتفاق بیوفتد.

می توانید با ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس تصویر ذهنی مثبت و ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد کنید که  باعث جلب اعتماد مشتریان به کلیه کالاها و خدمات شرکت ها می شود.

شرکت های تبلیغاتی یک سری فاکتور را مد نظر قرار می دهند:

  • مطالعه خواست و سلیقه مشتریان
  • بررسی بازار
  • انتخاب تبلیغات بر اساس محلی بودن یا در سطح گسترده
  • تهیه طرح تبلیغاتی متناسب با کالا یا خدمات
  • استراتژی تبلیغاتی رقبا
  •  انتخاب شعار مناسب

مورد آخر به منظور تکرار دائمی یا طولانی مدت ویژگی خاصی از کالا یا خدمات است که در نهایت منجر به شکل گیری تصویر ذهنی برای مخاطب می گردد.

شعار انتخابی همواره می بایست تناسب و هماهنگی با لحن تبلیغاتی سازمان داشته باشد به  ذهن مشتری کمک کند و در نهایت زنده و محرک باشد.

فروش حراجی در مدت زمانی مشخص نیز از جمله مواردی است که در بالا بردن سطح فروش لااقل برای یک مقطع زمانی خاص موثر واقع خواهد شد و شما می توانید با ارسال اس ام اس زمان حراجی را به اطلاع مشتریان خود برسانید.

هدف تبلیغات با سامانه اس ام اس تأثیر گذاری سریع و مبتنی بر نتیجه در کوتاه مدت است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *