تبلیغات پیامکی جزء جدایی ناپذیری از کسب و کار

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

بهتر است بدانید تبلیغات پیامکی به جزء جدایی ناپذیری از کسب و کار تبدیل شده اند. تبلیغات سامانه اس ام اس به زبان خیلی ساده، به معنی رساندن یک پیام در مورد کالا یا خدمات مورد نظرمان از طریق پیامک به مردم است. با ارسال اس ام اس مخاطبانمان را قانع می کنیم که پول خود را برای خرید کالا یا برخورداری از خدمات مورد نظر ما، خرج کنند.

تبلیغات صحیح مسبب شایستگی شما در فروش می شود.


با ارسال اس ام اس می توانید مشتریان را از طرز کار یک محصول یا قیمت آن مطلع کنید.


برخی از مزیت های داشتن تبلیغات پیامکی:

  • شما می توانید با تبلیغات مشتری را تشویق کنید تا خیلی سریع تصمیم خودش را برای خرید بگیرد.
  • با تبلیغات سامانه اس ام اس می توانید مشتری ها را از وجود یک کالا یا خدمات جدید آگاه کنید.
  • توسط تبلیغات پیامکی بدون شک می توانید تصویری واضح و قابل فهم از کسب و کار مورد نظرتان در مقابل چشم مشتری ها به وجود آورید.

سخنان چند کارآفرین برتر در مورد تبلیغات:

کلوین کولیج 

کولیج یک تبلیغ درست و از روی فکر را بسیار مهم می داند و نمی تواند هیچ گونه تجارتی بدون تبلیغات تصور کند و در این باره می گوید: تبلیغات، جان یک تجارت است.

او شهرت یک محصول را فقط و فقط در اثر تبلیغات با ارسال اس ام اس موثر می داند و در این باره می گوید: علت تقاضاهای جمعی، به طورتمام و کمال، به خاطر توسعه ای است که در تبلیغات به وجود آمده است.

هنری فورد

هنری فورد می گوید کسی که به خاطر صرفه جویی کردن در مخارج، تبلیغات پیامکی خودش را متوقف می کند، مانند کسی است که برای صرفه جویی کردن در وقت، ساعت خودش را از کار می اندازد.

اچ جی ولز

اچ جی ولز بر این عقیده است که شما دستتان آن قدر در تبلیغات باز است که می توانید با هر زبان و هر وعده وعیدی توجه مردم را به سمت محصولتان جلب کنید.

دیوید آگیلوی 

آگیلوی نظرش این است که آن چیزی که در تبلیغات می گویید خیلی مهم تر از نحوه بیانتان است، یعنی آن چیزی که باعث می شود که مردم، از بین هزاران کالا و تبلیغات مختلف، تشویق بشوند که محصول شما را بخرند، محتوای تبلیغاتتان است.

ایزاک آسیموف

ایزاک آسیموف نظرش درباره تبلیغات سامانه اس ام اس این است که برای چرخاندن چرخ یک تجارت، شما به چیزی بیشتر از پول و سرمایه احتیاج دارید و آن چیزی که شما نیازمندش هستید، عبارت است از  پ. خ. ت  یعنی: پویایی، خلاقیت، تبلیغات.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *