تبلیغات نیاز مخاطب را برآورده می کند

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

مخاطب به دنبال تبلیغاتی است که بتواند نیاز‌های وی را در بخش‌های مختلف اطلاع رسانی، سرگرمی و آموزش برآورده کند. تبلیغات با پنل اس ام اس در برآورده کردن تمامی این نیازها با شما همراه خواهد بود و ارسال اس ام اس راهی برای دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان محسوب می شود و شما می توانید به راحتی برای مشتریان خود سرگرمی ایجاد کنید.

مسلما چنین تبلیغاتی بیشترین تاثیر را در همه ابعاد در ذهن مخاطب بر جای می‌گذارد چون مخاطب خود تبلیغات با پنل اس ام اس را برای رسیدن به اهدافی که مد نظر دارد انتخاب کرده و تمامی ‌برنامه‌ها و تبلیغات این رسانه را به راحتی می ‌پذیرد.


تبلیغات پیامکی از دید مخاطب بیشترین ترغیب کننده برای خرید بوده و در بین گروه مشتریان برد بیشتری دارد.


تبلیغات از طریق پیامک برای مخاطب جذاب و محرک مخاطب در استفاده از خدمات یا محصولات بوده و ماندگاری ارسال اس ام اس بر ذهن مخاطب بیشتر است.

این پنل برای اثربخشی هر چه بیشتر تبلیغات در میان مخاطبان سعی کرده تا ویژگی های جذاب، جالب بودن و محرک بودن را در پیام های تبلیغاتی خود رعایت کند.

به منظور ایجاد تأثیر مثبت در مشتری، تبلیغات باید به شکل صحیح و منطقی طراحی و اجرا گردد.

برای اینکه تبلیغات بتواند اثر مثبتی در مخاطب داشته باشد باید در مرحله اول بتواند توجه مشتریان هدف را به خود جلب نماید در مرحله بعد تبلیغات باید دارای جذابیت باشد تا علاقه مشتریان هدف را نسبت به تبلیغات برانگیزد.

در سومین مرحله تبلیغات باید مشتریان هدف را ترغیب و تشویق به استفاده از محصول یا خدمت مربوطه نماید و نهایتا در مرحله چهارم منجر به خرید محصول یا خدمات گردد.

نهادینه کردن فرهنگ تبلیغات

امروز به‌ دلیل‌ عدم ‌شناخت‌ و آگاهی‌ در زمینه‌ مقوله‌ تبلیغات‌ از سوی‌ افکار عمومی‌ این‌ واژه‌ بار منفی‌ بر خود گرفته‌ است‌.

سازمان‌ها تبلیغات‌ را معادل‌ هزینه‌ ارزیابی‌ می‌کنند.

حال‌ آنکه‌ تبلیغات‌ چنانچه‌ در مسیر واقعی‌ خود و بر مبنای‌ اصول‌ علمی‌ حرکت‌ کند به‌ نوعی‌ سرمایه‌ گذاری‌ تبدیل‌ می‌شود.

چگونه‌ می‌توان‌ فرهنگ ‌تبلیغات‌ را نهادینه‌ کرد؟

این‌ موضوع‌ نه‌ تنها باید به‌ عنوان‌ طرح‌ هایی‌ بلند مدت‌ و میان‌ مدت‌ برای‌ سیاست‌ گذاران‌ محسوب‌ شود بلکه‌ کلیه‌ دستگاه‌های‌ فرهنگ‌ ساز و مجریان‌ آن ها نیز باید استراتژی‌ های‌ شفاف‌ و روشنی ‌برای‌ این‌ مطلب‌ داشته‌ باشند.

از جمله‌ موانعی‌ که‌ به‌ راحتی‌ قابل‌ گذشت‌ نیست‌ و به‌ صورت‌ غیرمحسوس‌ و نامرئی‌ عمل‌ می‌کند همان‌ موانع‌ غیر فرهنگی‌ بر سر راه‌ تبلیغات‌ پیامکی است‌.

حتی‌ واژه‌های‌ به ‌کار گرفته‌ شده‌ در عرصه‌ تبلیغات پنل اس ام اس طی‌ دهه‌ های‌ اخیر به‌ گونه ‌ای‌ است‌ که‌ دست‌ اندرکاران‌ اجرایی‌ تبلیغات ‌را سواد گرانه تعبیر کرده‌ اند.

این‌ در حالی‌ است‌ که‌ می‌دانیم‌ صنعت‌ تبلیغات‌ یک‌ صنعت‌ استراتژیک‌ در توسعه‌ اقتصادی‌ می‌ باشد.

 آیا این‌ ترمزی‌ بر سر راه‌ تبلیغات‌ نیست‌؟

در یک‌ کلام‌ برای‌ نهادینه‌ کردن‌ فرهنگ‌ تبلیغات‌ با ارسال اس ام اس باید به‌ افکار عمومی‌ تفهیم‌ کنیم‌ که‌ دست‌ اندرکاران‌ عرصه‌ تبلیغات‌ جزئی‌ از فرهنگ‌ سازان‌ این‌ مرز و بوم‌ هستند.

از سوی‌ دیگر از دست‌ اندرکاران‌عرصه‌ تبلیغات‌ بخوایم‌ که‌ فرهنگ‌ این‌ عرصه‌ را رعایت‌ کنند و با رفتارهای‌ حرفه‌ای‌ در جهت‌ نهادینه ‌کردن‌ فرهنگ‌ حرفه ‌ای‌ خود کوشا باشند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *