تبلیغات به وسیله ‌ی اعلان در گوشی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

در دنیای امروز ارسال اس ام اس تبلیغاتی توسط پنل اس ام اس به گوشی مخاطبان رواج پیدا کرده است. این اس ام اس با اعلان در گوشی کاربر را متوجه این تبلیغات می کند، در حالی که تبلیغاتی که به کامپیوتر و اینترنت نیاز دارد همیشه قابل رؤیت و در دسترس نیست. همان طور که می دانیم امروزه افراد شاهد پیشرفت تکنولوژی بازاریابی موبایلی در چند دهه ی اخیر هستند.

هدف ‌گیری دقیق ‌تر

مقدار بی‌ نظیری از اطلاعات مربوط به یک مشترک که به راحتی توسط شبکه ‌های موبایلی در دسترس است، یک دستگاه تلفن همراه را ابزار نهایی هدف قرار می دهد.

برخلاف کامپیوتر‌ها که ممکن است توسط اعضای مختلف یک خانواده استفاده شود، تلفن‌ های همراه توسط یک فرد به تنهایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و تبلیغ کنندگان می ‌توانند دقیقاً بدانند که کاربر مورد نظر چه کسی است و از این طریق تبلیغات مؤثرتری داشته باشند.


پنل اس ام اس بهترین ابزار ارتباطی با مخاطبان است چون در همان لحظه تبلیغات خوانده شده و بازخورد بهتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد.


مواردی که در تبلیغات موبایلی تاثیرگذار است:

  • داشتن اطلاعات از مشخصات مشترک تلفن همراه.
  • داشتن زمان و متن مناسب.
  • رفتار پیش بینی شده کاربر با توجه اطلاعات آن.

از آن جا که تبلیغات هدفمند ذاتا مرتبط ‌ترهستند، برای کاربران نیز از جذابیت بیشتری برخوردارهستند و کاربران به آن ها توجه بیشتری دارند. همچنین در بازاریابی موبایلی تبلیغ کنندگان نیز میزان پاسخ بیشتری را دریافت می کنند.

تبلیغ بر اساس موقعیت مکانی افراد

فقط از طریق بازاریابی موبایلی تلفن‌ های همراه می ‌توان از موقعیت مکانی کاربران اطلاع پیدا کرد و نسبت به تبلیغات محلی اقدام کرد.

به عنوان مثال می ‌توان ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای منطقه‌ ای خاص با توجه به شرایط همان منطقه انجام داد.

حراج ‌های محلی یا اطلاع ‌رسانی نسبت به فروشگاه‌ ها و مراکز خرید یک منطقه را می ‎‌توان با استفاده از ارسال اس ام اس به کاربران آن منطقه انجام داد و از این طریق به افزایش حجم مشتریان و در نتیجه فروش محصولات بیشتر کمک کرد.

نقش تبلیغات در استراتژی های بازاریابی

تبلیغات می تواند نقش به سزایی در سیاست ها و استراتژی های بازاریابی شرکت ها از قبیل ارتباط با مشتریان هدف و اطلاع رسانی به آن ها، تغییر در اذهان عمومی مشتریان نسبت به شرکت و نشان تجاری هدف ایجاد کند.

رقابت شدید در بازارها و تنوع در نیازهای مشتریان باعث شده که شرکت ها با چالش های جدی مواجه شوند. در این شرایط شرکت هایی که بتوانند از ابزار و امکانات خود استفاده کنند، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید کرده و می توانند بر این چالش ها فائق آیند.

تبلیغات توسط پنل اس ام اس برای تمامی کسب و کارها در دنیای امروزی کاربرد دارد و افراد هر روز با ارسال اس ام اس تبلیغاتی از این طریق به اهداف فروش خود نزدیک تر می شوند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *