بکارگیری پیامک های تبلیغاتی

پنل اس ام اس

در سراسر جهان، بحث درباره بکار گیری پیامک های تبلیغاتی بازار داغی دارد. هر دسته از افراد نظری مخصوص خود را دارند. اغلب شاهد هستیم که افرادی که این تبلیغات با سامانه اس ام اس دریافت می کنند از این بابت ناراضی هستند و بعضا تمایلی به دریافت این دسته پیامک ها ندارند، اما این مساله دلیل برآن نیست که این روش ایراد دارد.

دلیل این نارضایتی، استفاده نادرست از سیستم پیامک های انبوه است. تاکنون به این موضوع دقت کرده اید که افراد در رابطه با پخش پیام های بازرگانی در تلویزیون دیدگاه مثبتی داشته باشند، اما همین پیام ها به هنگام خرید یا انتخاب یک محصول یا خدمات تاثیر زیادی در دید مشتری داشته اند.

پس دلیل نارضایتی افراد استفاده از تبلیغات نیست بلکه نحوه نادرست استفاده از آن است، یکی از این استفاده های نادرست، مدت زمان طولانی پیام ها است.

همین امر باعث شده است که تبلیغات با سامانه اس ام اس از دیگر تبلیغات ها پیشی گرفته و رواج بیشتری در همه ی کسب و کارها داشته باشد. شما می توانید با تبلیغات پیامکی در هر زمان ک نیاز داشتید در مورد کسب و کار خود اطلاع رسانی کنید.


استفاده کردن از پیامک های طولانی برای تبلیغات کسب و کار باعث نارضایتی مخاطبان می شود و در نتیجه آن ها پس از دریافت پیامک بلافاصله بدون باز کردن آن را حذف می کنند.


بدون در نظر گرفتن استراتژی های مناسب در رابطه با تبلیغات پیامکی، انچه برای شما باقی می ماند تنها اتلاف هزینه خواهد بود.

پس بخاطر داشته باشید که آسان بودن و کم هزینه بودن یک روش تبلیغاتی به مفهوم آن نیست که شما بدون در نظر داشتن مسائل جانبی می توانید به استفاده از آن بپردازید.

اگر شما هم دارای کسب و کاری هستنید با به کارگیری پیامک های تبلیغاتی باعث پیشرفت و جذب مشتری در کسب کار خود شوید.

همواره دقت کنید در تبلیغات، آدرس یا شماره ای را جهت ارتباط مشتریان با خود قرار دهید.

اگر فراموش کنید که آدرس تماس خود را در پیامکتان قرار دهید، مطمئن باشید نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نخواهید کرد.

زیرا مشتریانتان فکر می کنند که شما بدون هیچ هدفی اقدام به ارسال پیامک کرده اید، این کار اعتبار تبلیغات کسب و کار شما را زیر سوال خواهد برد و از آن به بعد هیچ کدام از اعضای خبرنامه پیامکی تان به شما توجه نخواهند کرد.

باید بدانید که حتما پیشنهاد یا تخفیف شگفت انگیزی برای اعضای خبرنامه پیامکی تان ارسال کنید.

ارسال نکردن پیشنهادات شگفت انگیز، همه اهداف تبلیغات پیامکی را از بین خواهد برد.

تبلیغاتی که بدون قرار دادن  شماره تماس صورت گیرند، هیچ تاثیری بر روی تجارت شما نخواهند داشت و تنها زمان و سرمایه شما را هدر می دهند.

برای مثال، هزاران فست فود مختلف با سامانه اس ام اس همکاری می کنند و تقریبا می توان گفت که از هر ۱۰ رستوران، ۷ رستوران به موفقیت دست می یابند.

اما هر چند وقت یک بار مشتریان از نتایج تبلیغات پیامکی خود ابراز نارضایتی می کنند، این افراد همان  کسانی هستند که شماره یا آدرسی را جهت تماس مشتریان در تبلیغات خود قرار نمی دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *