به چه کسانی پیامک ارسال کنیم؟

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

طبق تحقیقات انجام شده زنان بیشتر از مردان ارسال اس ام اس می کنند همچنین زنان مسئولیت خرید 70 درصد از اجناس را در فروشگاه ها دارند. بنابراین بهتر است بدانید که به چه کسانی از طریق پنل اس ام اس تبلیغات کنید.

برتری تبلیغات پیامکی


طبق آمار گرفته شده بیشتر افراد تبلیغات روی کاغذها  را نمی خوانند و بدون توجه به مطالب آن، آن ها را دور می اندازند.


از آنجایی که 95 درصد افراد دارای تلفن همراه می باشند امروزه تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد و در همه زمان و همه مکان تبلیغات پیامکی امکان پذیر می باشد.

با توجه به اینکه تبلیغات پیامکی دارای متن کوتاه و خلاصه می باشد تاثیرگذاری آن بر روی مخاطبین نسبت به تبلیغات کاغذی با متن های پی در پی  بیشتر می باشد.

با استفاده از پنل اس ام اس می توانید در کوتاه ترین زمان پیام، طرح ها و محصولات خود را به مخاطبین هر منطقه یا حتی شهرهای دیگر ارسال اس ام اس کنید و از رسید و دلیوری آن مطمئن شوید.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در سایت های پر بازدید با هزینه های بسیار امکان پذیر می باشد که با گذاشتن بنر یا متن خاصی در این سایتها محصولات خود را به بازدید کننده همان سایت معرفی می کنند.

از آنجایی که همه افراد به صفحات وب دسترسی ندارند تبلیغات پیامکی گسترده از تبلیغات اینترنتی خواهد بود و امکان توسعه و رشد کسب و کار را برایتان میسر می کند.

سال های اخیر مورد استفاده خیلی از فروشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است.

علاوه بر اینها در اطلاع رسانی جلسات، بخشنامه ها و مراسمات مورد استفاده قرار می گیرد و با اتصال به نرم افزارهای مورد استفاده خود از خدمات پیامکی بهره مند می شوند.

آمار قابل توجه

بازاریابی پیامکی تاثیرگذار است زیرا تعداد تلفن های همراه از رایانه ها بیشتر است و می توان گفت که تا کنون از دیگر روش های تبلیغاتی موفق تر بوده است.

اخیراً توسط بسیاری از نشریه ‌های صنعتی این موضوع مطرح شده است که این تحقیق که بر روی 22 برند تبلیغاتی برتر با بیش از 3000 کاربر انجام شد و نشان داد که موفقیت متوسط تبلیغات موبایلی که از طریق ارسال اس ام اس فردی صورت می ‌گیرد، حدوداً تا 27 برابر بیشتر از کمپین‌های تبلیغاتی اینترنتی است.

برای انتقال تبلیغات دیجیتال به سطح جدید و بالاتر، اینترنت مستلزم به کسب اعتباری کامل و تحسین برای توسعه‌ ی مفاهیم تبلیغاتی جدید در موارد مربوط به بازاریابی و رونق کسب و کار است.

همین امر موجب شده است طیف وسیعی از تحولات شگفت ‌انگیز در دنیای وب اتفاق بیافتد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *