بقا بازار کار توسط تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

هر کسب و کاری با توجه به جایگاه خود در بازار می تواند با ارسال اس ام اس بقا و توسعه داشته باشد و عملکرد تبلیغات سامانه اس ام اس آن سازمان رابطه مستقیمی با تثبیت و توسعه جایگاه در بازار دارد. با ارسال پیام اداره تبلیغات خود را به دست بگیرید.


با توجه به بروز شدن علم و توسعه دانش، تبلیغ با ارسال اس ام اس برای کسب و کارها بسیار ضروری است.


تبلیغات یک استراتژی‌ است که مسیر اجرایی همه‌ ی اهداف تبلیغاتی شما را در قالب یک برنامه کلی قابل فهم، با بهتر هدف قرار دادن مخاطبان، تدوین می کند.

زمانی که هیچ استراتژی برای تبلیغاتتان ندارید، اگر پیامی که با سامانه اس ام اس ارسال می کنید، دقیقا نیاز مخاطبان را هدف نگرفته باشد آن ها تنها سکوتی 30 ثانیه ای می کنند.

مردم فقط آن چیزی را می‌ خوانند که برایشان جالب باشد و جذبشان کند بقیه چیزها خب، به هیچ دردی نمی‌ خورند.

مشتریان سامانه اس ام اس شما آن چیزی را نمی ‌خرند که شما می ‌فروشید بلکه آن‌ ها چیزی را می‌ خرند که به آن‌ ها ارزشی اعطا کند و به آن نیاز داشته باشند.

پیتر دراکر می گوید:

ما روزانه با صدها و بلکه هزاران پیام تبلیغاتی مواجه می‌ شویم چرا باید پذیرای همه‌ ی آن ‌ها باشیم؟ این طوری که فقط دچار یک هرج و مرج ذهنی می‌ شویم.

مغز ما قدرت تشخیص بالایی در این دارد که تشخیص بدهد کدام پیامک نیازهای ما را برطرف می کند و حتی به چه چیزی نیاز داریم و چه چیز را نیاز نداریم. این قابلیت مغز است که باعث شده که ما دیوانه نشویم.

تاثیر تکرار

احتمالا زمانی را که داشتید یک لغت را یاد می‌ گرفتید چه فارسی چه انگلیسی به خاطر دارید. اگر دقت کرده باشید، بعد از یاد گرفتن آن کلمه، آن را در جاهای بیشتری دیده ‌اید و انگار تعداد دفعاتی که دیگران از آن کلمه استفاده می ‌کنند، چند برابر شده.

این همان رفتاری‌ است که مغز ما در برابر پیام‌ هایی که با سامانه اس ام اس ارسال می شود نشان می ‌دهد. خب مگر چه اتفاقی افتاده است؟ هیچ ما قبلا هم به همان تعداد، آن کلمه را در دور و برمان داشتیم، اما مغزمان هیچ توجهی به آن ‌ها نمی‌ کرد تا این که معنیش را فهمیدیم و مغزمان، آن کلمه را یک مسئله مرتبط شناسایی کرد.

یعنی چیزی که ما آن را درک می ‌کنیم. همان طور که یاد گرفتن معنای یک کلمه باعث چنین معجزه‌ ای شد توجه مغزمان به پیام هم به همین شکل عمل می ‌کند.

استراتژی تبلیغ پیامکی 

استراتژی تبلیغ پیامکی مخاطبان ما را به طور دقیق مشخص می ‌کند. سپس تعیین می‌ کند که چه چیزی برای آن‌ ها معنی دارد؟ آن‌ ها به چه چیزی اهمیت می ‌دهند؟ و این موضوع که این چیز مهم، چه ارتباطی با پیشنهادی که شما به آن‌ ها ارائه می‌ دهید قرار است داشته باشد؟ چه پیامی را می ‌توانید به مخاطبانان ارسال کنید، که هم به آن ‌ها دروغ نگفته باشید و هم توانسته باشید که دقیقا نیازهایشان را هدف قرار دهید.

استراتژی تبلیغات، پروسه ‌ای ا‌ست که در آن، پیام ‌هایی را که قابل خوانده شدن هستند، کشف می ‌کنیم. تبلیغ پیامکی برای همه ی کسب و کارها سودآور و مفید است زیرا از هدر رفت پول شما جلوگیری می ‌کند.

بیشترین بازدهی توسط پیامک

روشی که در تبلیغات بسیار مرسوم است، این است که شما بارها و بارها تاکتیک‌ های مختلفی را اجرا می‌ کنید و هر کدام آن‌ ها را می ‌سنجید، بررسی می‌ کنید و از طریق تجربه و تکرار، متوجه می ‌شوید که کدام یک از این راه کارها و روش ‌ها راه گشا است یا نیست.

به عقیده ما این کار بسیار زمان بر و هزینه بردار است و نیمی از پولی که خرج تبلیغات می ‌کنید بی خود و بی ‌اثر است. تبلیغ با ارسال اس ام اس به شما این امکان را می ‌دهد که از بودجه محدود خود، بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشید.

تبلیغ با ارسال پیام به شما کمک می‌ کند که بودجه خود را کم تر صرف آن 20 درصد تبلیغ مرسوم که بی ‌خود و بی ‌اثرند کنید.

شناخت مشتریان

تبلیغات با ارسال اس ام اس موفق به شناخت مشتریانتان بستگی دارد. در این زمینه، شما می توانید با پژوهش و تحقیقات  در مورد بازار هدف مورد نظرتان و تفکیک بخش بندی‌ های بازار مختلف مشتریان خود را شناسایی کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *