با تبلیغات پیامکی مشتریان خود را افزایش دهید

با تبلیغات پیامکی مشتریان خود را افزایش دهید

سخت ترین چیز برای شروع و گسترش کسب و کار مشتری یابی است ولی شما به راحتی با تبلیغات سامانه اس ام اس می توانید مشتریان خود را افزایش دهید. با تبلیغات پیامکی  و ارسال اس ام اس مشتری ها مثل موروملخ به سمت محصولات شما هجوم می آورند. تبلیغات مانع از دست دادن مشتری می شود و بر روی سود و رشد کسب و کار تاثیر مستقیمی دارد.

نکاتی برای افزایش مشتری کسب و کار:

  • با ارسال پیام با مشتریان وارد رابطه شوید

سعی نکنید محصولات و خدمات خود را در صفحات شبکه های اجتماعی مردم به مشتریان بفروشید، بلکه سعی کنید با آن ها با ارسال اس ام اس وارد رابطه شوید.


هدف شما باید این باشد که با تبلیغات سامانه اس ام اس شناخته شوید و مردم شما را دوست خود بدانند.


فروش به کسانی که شما را دوست خود می دانند، بسیار راحت تر است.

  • برنامه ریزی کنید

با خود بنشینید و فکر کنید که مشتری های ایده آل تبلیغات پیامکی چه خصوصیاتی دارند.

اگر به کسب و کارها چیزی می فروشید، فکر کنید و ببینید کدام بخش به احتمال  بیشتری خریدار محصولات یا خدمات سامانه اس ام اس شما خواهد بود و چه فردی در چه سطحی از مسئولیت، ملزومات خرید مورد نظر را تعیین می کند.

اگر پاسخ این سوالات را نمی دانید پیامک بفرستید و از مدت  زمان چرخه خرید آگاه شوید.

آیا خرید محصول شما چرخه ای طولانی دارد و چندین نفر در آن دخیل اند؟ سپس به این فکر کنید که خریدار مورد نظرتان معمولا چطور محصولات و خدمات شما را پیدا می کند. بیشتر به حرف چه کسی گوش می دهد و از چه کسی برای خرید الگو می گیرد؟ همه این اطلاعات را یادداشت کنید و به دنبال تبلیغات پیامکی مرتبط بگردید.

راه هایی پیدا کنید که خود و اطلاعات تان در همان موقعیتی قرار بگیرد که افراد در بازار هدف شما حضور دارند، با ارسال اس ام اس شما دیده می شوید و آن ها هم می توانند محصولات و خدمات شما را پیدا کنند و بخرند.

  • به راحتی با بازار هدف خود در ارتباط باشید

امروزه در عرصه دیجیتال تبلیغات کسب و کار بسیار اهمیت دارد و شما می توانید با ارسال پیام به راحتی با بازار هدف خود در ارتباط باشید.

از تبلیغات با روزنامه ها و مجلات کاغذی پرهیز کنید زیرا در دسترس همگان قرار ندارد ولی گوشی موبایل امروزه به بخشی جدا ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده است.

به دنبال افرادی باشید که به تازگی ترفیع گرفته اند، جایزه برده اند، کسب و کارهای جدید افتتاح کرده اند یا به هر طریق دیگری ممکن است مشتری بالقوه شما باشند.

به این افراد پیام ارسال کنید و به آن ها به خاطر موفقیت شان تبریک بگویید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *