بازاریابی پیامکی با ارتباط پیامکی متفاوت است

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس

ما همیشه درباره ی بازاریابی پیامکی صحبت می کنیم، اما نباید برادر بازاریابی پیامکی را فراموش کنیم، ارتباط پیامکی. بازاریابی پیامکی روش تبلیغاتی بسیار مناسبی برای صاحبان تجارت های کوچک است که از طریق آن می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند. در سوی دیگر ماجرا، از ارسال اس ام اس برای ارتباط با توده ی عظیمی از افراد استفاده می شود. هم اکنون شرکت های بسیاری با هزاران کسب و کار متفاوت که از طریق پنل ارسال اس ام اس با کارمندان و مشتریان خود در ارتباط هستند، همکاری دارند.

برای مثال مساجد و مراکز مذهبی از پنل ارسال اس ام اس استفاده می کنند، همچنین شرکت هایی که بیش از ۵۰ کارمند دارند برای ارتباطات و هماهنگی از اس ام اس استفاده می کنند.

اکنون این سوال پیش می آید که کدامین روش برای ما لازم است؟

اولین سوالی که باید ازخودتان بپرسید این است که آیا من برای مشتریان خود تخفیف ارسال می کنم یا تنها اطلاعاتی را با آن ها به اشتراک می گذارم؟

اگر شما می خواهید که برای مشتریان خود پیشنهادات ویژه ارسال کنید، بازاریابی پیامکی روش مورد علاقه شما خواهد بود و راهکارهایی برای موفقیت در بازاریابی پیامکی نیز وجود دارد. اما، اگر فقط می خواهید که پیامک هایی حاوی اطلاعات مهم یا اطلاعیه را برای تعداد زیادی از مردم ارسال کنید، ارتباط پیامکی راهکار بهتری برای شما خواهد بود.


بازاریابی پیامکی بر روی پیشنهادی که ارائه می کند تمرکز دارد، در حالی که ارتباط پیامکی تنها در حال به اشتراک گذاری اطلاعات است.


مطمئنا هر دوی این روش ها از طریق یک پنل صورت می گیرند. برای این که مفهوم این دو متد را بیشتر درک کنید از هر کدام برایتان یک مثال می زنیم تا شما متوجه شوید کدام روش برایتان مناسب است.

مثالی برای بازاریابی پیامکی: تولد یک سالگی رستورانمان را جشن می گیریم.

مثالی برای ارتباط پیامکی: مراسم روضه خوانی در مسجد امام رضا ساعت 21

در هر دو حالت بالا می توانید از ارسال اس ام اس توسط پنل استفاده کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *